Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Ożarów Mazowiecki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Ożarowie Mazowieckim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Ożarowie Mazowieckim znajduje się możliwość płukania filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych Isuzu z przyczyny bytności mechanika z Ożarowa Mazowieckiego. Prócz niespodzianek dla turystów w Ożarowie Mazowieckim odszukać można pracownie, parające się płukaniem FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Isuzu. Odzyskanie maksymalnych limitów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez emisji spalin EURO 6, wymaga sprawnego katalizatora SCR. Cały szereg pojazdów w Ożarowie Mazowieckim to samochody z silnikiem D-4D posiadające zamontowany FAP, który wymaga czyszczenia. Isuzu to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są uznane na całym świecie, ale stykają się ze strapieniem z filtrami FAP. Ożarów Mazowiecki należy do centrów, które mają kłopot w związku, z ilością smogu nad głowami mieszkańców Ożarowa Mazowieckiego, czemu znany producent Isuzu próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Dobór profesjonalnego zakładu mechaniki w Ożarowie Mazowieckim wyspecjalizowanego w autach Isuzu może dostarczyć problemów, oraz jest mozolne. Standardową usterką, która dotyka auta osobowe i ciężarowe znanej firmy Isuzu, przede wszystkim, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy filtr FAP. Wykonywanie usług takich jak naprawa FAP a także płukanie katalizatorów samochodowych dla aut producenta Isuzu, można znaleźć w panelu bocznym, a także w warsztacie samochodowym w Ożarowie Mazowieckim. Dobierz swojego mechanika samochodowego, który naprawia samochody marki Isuzu w Ożarowie Mazowieckim, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Ożarowie Mazowieckim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Ożarowie Mazowieckim 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Ożarowie Mazowieckim 320
Mycie katalizatora Isuzu w Ożarowie Mazowieckim 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Ożarowie Mazowieckim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Ożarowie Mazowieckim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Ożarowie Mazowieckim 1490
Wycinanie filtra FAP Isuzu, usuwanie filtra FAP Isuzu w Ożarowie Mazowieckim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Ożarowie Mazowieckim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Ożarowie Mazowieckim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ożarowie Mazowieckim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Ożarowie Mazowieckim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ożarów Mazowiecki Osiedle Kabel Konotopska OZM440 52.209492/20.809860 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer