Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Ozorków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Ozorkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Katalizator samochodowy robi się standardem w samochodach osobowych Isuzu z silnikiem wysokoprężnym, jednakże komponent ten psuje się, co rozwiązać może regeneracja katalizatorów u mechanika pod Ozorkowem. Słynnej marce Isuzu nie udało się uzyskanie żądanych przez normy osiągów emisji gazów spalinowych, bez instalacji katalizatorów. Żeby uchronić się od trudności w eksploatacji samochodu Isuzu, wypada co pewien czas przeczyścić katalizator samochodowy, jest to dostępne u mechanika pod Ozorkowa. Prócz rozrywek turystycznych pod Ozorkowem znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się płukaniem FAP do samochodów osobowych Isuzu. Katalizatory operują w nadzwyczaj obciążonych warunkach , a więc w samochodowym wydechu, co sprawia, że po czasie następuje utrata możliwości urządzenia. Mnóstwo pojazdów w Ozorkowie to auta użytkowe posiadające wbudowany katalizator samochodowy, który wymaga czyszczenia. Częstą niedoskonałością, z jaką biedzą się pojazdy znanej marki Isuzu, głównie, gdy wykorzystywany jest silnik diesla, jest zaczopowany katalizator samochodowy. Ozorków jest jednym z centrów, jakie dotyka problem w związku, z dużą zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znany producent Isuzu usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu katalizatorów. Lista cen czyszczenia katalizatorów z samochodów Isuzu dla Ozorkowa zamieściliśmy poniżej, trzeba sprawdzić na tej liście, ile trzeba zapłacić za świadczone usługi regeneracji katalizatorów. Ulepszenie wydolności części katalizatorów w Ozorkowie dla pojazdów producenta Isuzu jest dostępne, gdyż regeneracja metodą wodną zawędrowała do Ozorkowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Ozorkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Ozorkowie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Ozorkowie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Ozorkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Ozorkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Ozorkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Ozorkowie 1490
Wycinanie filtra FAP Isuzu, usuwanie filtra FAP Isuzu w Ozorkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Isuzu w Ozorkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Ozorkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ozorkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Ozorkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ozorków Nowe Miasto Lotnicza OZO01A 51.956520/19.282921 Wyszukaj
Ozorków Błonie Kardynała Stefana Wyszyńskiego OZO01N 51.961182/19.298660 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer