Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Pajęczno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Pajęcznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Pajęczno wyróżnia się z powodu pracowni warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z myciem katalizatorów SCR do samochodów osobowych i ciężarowych spod znaku Isuzu. Oprócz niespodzianek dla przyjezdnych pod Pajęcznem odszukać można zakłady, zajmujące się płukaniem DPF do pojazdów osobowych Isuzu. Często usterką, na jaką narażone są auta znanej firmy Isuzu, szczególnie, gdy wykorzystywany jest silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator samochodowy. Auta korporacji Isuzu mogą się poszczycić bardzo dobrymi układami w sferze ograniczenia emisji gazów wydechowych. Pajęczno jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot w związku, z dużą ilością produkowanych zanieczyszczeń w atmosferze, czemu znana marka Isuzu usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, ze wsparciem filtrów cząstek stałych FAP. Żeby ustrzec się od problemów z użytkowaniem diesla Isuzu, trzeba czasem przedmuchać filtr i katalizator, możliwość taka istnieje u mechanika pod Pajęczna. Filtry DPF utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, i korpusu z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, polecamy zatem usługi z Pajęczna. Odzyskanie limitów emisji zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez emisji spalin, wymaga sprawnie pracującego filtra DPF/FAP. Ulepszenie kondycji właściwości filtrów DPF w Pajęcznie dla pojazdów marki Isuzu jest bezproblemowe, bowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem trafiła do Pajęczna. Ze względu fakt, że Isuzu, podobnie jak każda inna marka koniecznie wymaga do właściwego funkcjonowania nienaruszonych katalizatorów zalecamy, żeby w Pajęcznie zadbać o DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Pajęcznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Pajęcznie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Pajęcznie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Pajęcznie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Pajęcznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Pajęcznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Pajęcznie 1490
Wycinanie katalizatora Isuzu, usuwanie katalizatora Isuzu w Pajęcznie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Pajęcznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Pajęcznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pajęcznie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Pajęcznie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pajęczno 22 Lipca 700-lecia PAJ01N 51.152710/19.004530 Wyszukaj
Pajęczno Olszówka Tadeusza Kościuszki PAJ02N 51.147869/18.992201 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer