Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Pamiątkowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Pamiątkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF robi się standardem w pojazdach osobowych Isuzu z silnikiem wysokoprężnym, pomimo że część ta psuje się, ale może w tym pomóc regeneracja katalizatorów w laboratorium warsztatu pod Pamiątkowem. By uchronić się od utrudnień przy prowadzeniu samochodu Isuzu, trzeba okresami przepalać filtr DPF FAP, jest to udostępnione u mechanika pod Pamiątkowa. Klasyczną usterką, która dotyka osobowe i ciężarowe diesle spod skrzydeł Isuzu, zwykle, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest zapchany sadzą filtr cząstek stałych. Mnóstwo aut w Pamiątkowie to pojazdy z silnikiem Di-D mające wbudowany filtr DPF FAP, który dopomina się regeneracji. Filtry DPF utworzone są z ceramicznego wnętrza, oraz metalowego korpusu, z tego też powodu filtry DPF FAP wypełniają się i wymagają naprawy, rekomendujemy zatem warsztat w Pamiątkowie. Pamiątkowo jest jednym z miast, które dotyka problem w związku, z zawartością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu słynna firma Isuzu usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z filtrów cząstek stałych DPF. Odnalezienie wykwalifikowanego mechanika w Pamiątkowie celującego w autach Isuzu może przysporzyć trudności, i jest długotrwałe. Nierzadko powodem zaczopowania filtra cząstek stałych, z logo Isuzu, bywa inny mankament, dla przykładu: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Ponieważ Isuzu, tak jak inne samochody domaga się do właściwego działania nienaruszonych katalizatorów samochodowych zalecamy w Pamiątkowie zadbać o katalizator samochodowy. Cennik oczyszczania filtrów DPF/FAP dedykowanych do Isuzu dla Pamiątkowa znajduje się w poniższej sekcji, da się sprawdzić w tamtym cenniku, ceny za wykonanie płukania katalizatorów samochodowych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Pamiątkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Pamiątkowie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Pamiątkowie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Pamiątkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Pamiątkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Pamiątkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Pamiątkowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Isuzu, usuwanie filtra cząstek stałych Isuzu w Pamiątkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Isuzu w Pamiątkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Pamiątkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer