Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Pelplin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Pelplinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

W Pelplinie znajduje się sposobność naprawy filtrów DPF do pojazdów Isuzu z racji bytności laboratorium z Pelplina. Samochody osobowe i ciężarowe firmy Isuzu charakteryzują się wyjątkowymi możliwościami w sferze zredukowania zawartości produkowanych gazów spalinowych. Duża część samochodów osobowych w Pelplinie to samochody z silnikiem dCi posiadające zamontowany filtr i katalizator, który nie może obejść się bez czyszczenia. Znanemu producentowi Isuzu nie powiodłoby się uzyskanie żądanych przez normy maksymalnych wyników ilości emitowanych spalin, bez skorzystania z filtrów DPF/FAP. Pelplin jest jednym z ośrodków, które dotyka kłopot związany, z dużym odsetkiem szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu Pelplina, czemu słynny koncern Isuzu dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Odzyskanie maksymalnych pułapów emisji spalin, identycznych z normą emisji spalin EURO 5, koniecznie wymaga działającego sprawnie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Standardowo przyczyną zatkanego katalizatora samochodowego, spod znaku Isuzu, zdarza się inny mankament, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca układu zasilania. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych w Pelplinie odszukać można pracownie, trudniące się regeneracją filtrów cząstek stałych do aut Isuzu. Wykonywanie usług takich jak naprawa FAP czy płukanie katalizatorów SCR dla pojazdów marki Isuzu, odnaleźć można po prawej stronie, czy u mechanika w Pelplinie. Ponieważ Isuzu, równorzędnie jak inni producenci koniecznie potrzebuje do sprawnego działania działających katalizatorów samochodowych dlatego też polecamy, żeby w Pelplinie wziąć pod skrzydła filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Pelplinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Pelplinie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Pelplinie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Pelplinie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Pelplinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Pelplinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Pelplinie 1490
Wycinanie filtra DPF Isuzu, usuwanie filtra DPF Isuzu w Pelplinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Pelplinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Pelplinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pelplinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Pelplinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pelplin Maciejewo Sambora POP-PEL3 53.928841/18.697220 Wyszukaj
Pelplin Osiedle 700-lecia Szkolna PEL981 53.927689/18.703739 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer