Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Pleszew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Pleszewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Pleszewie wystąpiła możliwość odnawiania filtrów FAP do aut osobowych Isuzu dzięki działalności warsztatowego laboratorium z Pleszewa. Odzyskanie pułapów zawartości emitowanych gazów spalinowych, dopuszczonych normą EURO, domaga się sprawnie pracującego katalizatora. DPF-y utworzone są z ceramiki, jak również osłony z metalu, co wywołuje, że DPF-y wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy zatem firmę pod Pleszewem. Prócz rozrywek dla turystów pod Pleszewem odnaleźć można warsztaty samochodowe, zajmujące się regeneracją DPF FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Isuzu. Osobowe i ciężarowe diesle spod skrzydeł Isuzu odznaczają się kapitalnymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie ograniczenia emisji spalin. Pleszew jest jednym z ośrodków, które spotyka problem bezpośrednio związany, z dużym procentem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu znana firma Isuzu próbuje, przeciwstawiać się, za pomocą filtrów DPF/FAP. Isuzu to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, niemniej jednak biedzą się z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Najczęściej przyczyną przytkanego FAP-a, z logo Isuzu, jest inna usterka, jedną z możliwości jest: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Ze względu fakt, że Isuzu, tak jak inni producenci koniecznie potrzebuje do sprawnego funkcjonowania działających katalizatorów samochodowych warto wspomnieć, by w Pleszewie zadbać o FAP. Lista cennika mycia filtrów cząstek stałych DPF wymontowanych z Isuzu dla Pleszewa zamieściliśmy w części strony poniżej, istnieje możliwość by porównać tam, koszt za przeprowadzenie regeneracji filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Pleszewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Pleszewie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Pleszewie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Pleszewie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Pleszewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Pleszewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Pleszewie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Pleszewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Pleszewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Pleszewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pleszewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Pleszewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pleszew Malinie Poznańska PLE01ML 51.896229/17.781940 Wyszukaj
Pleszew Malinie Świętego Ducha POP-PLE2 51.897099/17.783310 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer