Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Plewiska

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Plewiskach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Plewiska słynie z laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawą katalizatorów SCR do samochodów korporacji Isuzu. Oprócz atrakcji dla turystów pod Plewiskami znaleźć można laboratoria warsztatowe, trudniące się naprawą DPF FAP do samochodów Isuzu. Stajni Isuzu mogłoby nie powieść się osiągnięcie żądanych przez normy osiągów ilości produkowanych cząstek stałych, bez montowania filtrów FAP. DPF-y operują w niewiarygodnie brudnych warunkach, a mianowicie w rurze wydechowej, przez co po czasie następuje spadek osiągów części. Filtry DPF FAP składają się z ceramicznego wnętrza, a także metalowej osłony, co sprawia, że filtry cząstek stałych zaczopowują się i wymagają regeneracji, polecamy współpracę z Plewiskami. Plewiska należy do miast, jakie napotykają problem związany, z dużą zawartością procentową zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu firma Isuzu próbuje, przeciwdziałać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych FAP. Typową słabością, jaka dotyka samochody osobowe i ciężarowe znanej marki Isuzu, głównie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą filtr DPF. Ażeby uniknąć przykrości z użytkowaniem samochodu Isuzu, wypada co jakiś czas przepłukać filtr DPF FAP, jest to możliwe w pracowni pod Plewisk. Ponieważ Isuzu, zupełnie jak każda inna marka koniecznie wymaga do sprawnego działania sprawnych filtrów cząstek stałych dlatego też polecamy, żeby w Plewiskach wziąć pod skrzydła DPF. Taryfikator usług czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP/DPF z Isuzu dla Plewisk ulokowaliśmy pod zdjęciem, należy porównać na tej liście, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie płukania katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Plewiskach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Plewiskach 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Plewiskach 320
Mycie katalizatora Isuzu w Plewiskach 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Plewiskach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Plewiskach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Plewiskach 1490
Wycinanie katalizatora Isuzu, usuwanie katalizatora Isuzu w Plewiskach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Plewiskach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Plewiskach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Plewiskach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Plewiskach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Plewiska Grunwaldzka POP-PLW1 52.373070/16.819000 Wyszukaj
Plewiska Grunwaldzka PLW418 52.369389/16.813009 Wyszukaj
Plewiska Grunwaldzka POZ42A 52.367481/16.810280 Wyszukaj
Plewiska Kolejowa PLW02N 52.363750/16.813789 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer