Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Popielów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Popielowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Popielów słynne jest z powodu warsztatu zajmującego się naprawą filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych znanego koncernu Isuzu. Firmie Isuzu mogłoby nie powieść się uzyskanie niezbędnych do spełnienia limitów emisji spalin, bez montowania katalizatorów samochodowych. Oprócz atrakcji dla turystów pod Popielowem znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się płukaniem FAP do pojazdów Isuzu. Żeby uchronić się przed dużą ilością przykrości w pracy auta Isuzu, trzeba niekiedy wyczyścić filtr i katalizator, usługa jest świadczona w pracowni warsztatu pod Popielowa. Cały szereg pojazdów w Popielowie to samochody z silnikiem TDDI posiadające wbudowany FAP, który wymaga płukania. Klasyczną niedoskonałością, z którą borykają się pojazdy wytwórcy Isuzu, przede wszystkim, kiedy w aucie pracuje silnik diesla, jest brudny filtr i katalizator. Uzyskanie osiągów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 5, potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie filtra FAP. Popielów należy do centrów, które napotykają kłopot powiązany, z dużym procentem produkowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu Popielowa, czemu znany producent Isuzu próbuje, przeciwstawiać się, korzystając z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Ulepszenie skuteczności części filtrów cząstek stałych w Popielowie dla samochodów marki Isuzu jest łatwe, ponieważ regeneracja metodą wodną zdołała przybyć do Popielowa. Wybierz swój warsztat samochodowy, którego specjalnością jest Isuzu w Popielowie, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Popielowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Popielowie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Popielowie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Popielowie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Popielowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Popielowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Popielowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Isuzu, usuwanie filtra cząstek stałych Isuzu w Popielowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Popielowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Popielowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Popielowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Popielowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Popielów Wolności PPL01N 50.824909/17.743589 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer