Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Prusice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Prusicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Prusicach wystąpiła szansa płukania filtrów DPF/FAP do samochodów osobowych Isuzu z przyczyny pracy laboratorium warsztatu z Prusic. Znanemu producentowi Isuzu nie byłoby możliwe wytwarzanie wymaganych do spełnienia górnych limitów ilości emitowanych spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych DPF. Wiele samochodów w Prusicach to auta z silnikiem CTDi posiadające zamontowany filtr cząstek stałych, który nie może obejść się bez naprawy. Filtry cząstek stałych DPF FAP złożone są ze skomplikowanego wkładu, i metalowego korpusu, co wywołuje, że katalizatory samochodowe zapychają się i potrzebują czyszczenia, polecamy warsztat z Prusic. Ażeby ustrzec się od przykrości podczas prowadzenia diesla Isuzu, potrzeba niekiedy przedmuchać DPF, jest to możliwe w warsztacie mechaniki samochodowej pod Prusic. Znalezienie kompetentnego warsztatu mechaniki w Prusicach specjalizującego się w samochodach Isuzu może być trudne, oraz jest pracochłonne. Zachowanie pułapów poziomu produkcji gazów spalinowych, dozwolonych przez normę EURO 5, koniecznie wymaga sprawnego filtra cząstek stałych FAP. Zazwyczaj podłożem przytkanego DPF-a, wytwórcy Isuzu, trafia się inny mankament, jedną z możliwości jest: uszkodzony układ doładowania. Odnajdź swojego mechanika samochodowego, który jest specjalistą od Isuzu w Prusicach, za pomocą wyszukiwarki na panelu po prawej stronie. Zregenerowanie sprawności składowych filtrów DPF/FAP w Prusicach dla marki Isuzu jest łatwe, bo regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zawędrowała do Prusic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Prusicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Prusicach 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Prusicach 320
Mycie katalizatora Isuzu w Prusicach 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Prusicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Prusicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Prusicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Prusicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Isuzu w Prusicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Prusicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Prusicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Prusicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Prusice Górkowice Powstańców Śląskich PRE01N 51.368790/16.957399 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer