Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Przasnysz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Przasnyszu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Przasnysz odznacza się obecnością laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z przywracaniem sprawności katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych ze stajni Isuzu. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanego koncernu Isuzu odznaczają się nadzwyczajnymi mechanizmami w kwestii redukcji emisji spalin. Cały szereg aut w Przasnyszu to pojazdy z silnikiem Di-D mające zainstalowany filtr cząstek stałych, który nie może obejść się bez naprawy. Zwykle powodem uszkodzenia filtra cząstek stałych, z logo Isuzu, zdarza się inne niedociągnięcie, np. Uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Przasnysz należy do centrów, jakie biją na alarm związany, z dużą zawartością procentową emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu Przesnysza, czemu słynny koncern Isuzu próbuje, przeciwdziałać, dzięki obecności katalizatorów samochodowych. Żeby uchronić się od przykrości przy prowadzeniu pojazdu Isuzu, przydaje się czasem czyścić filtr DPF, udostępniono taką usługę w warsztacie samochodowym pod Przesnysza. Filtry DPF trudnią się pracą w nadzwyczaj trudnym środowisku pracy, a dokładnie w samochodowym wydechu, co sprawia, że następuje utrata wyników podzespołu. Odnalezienie specjalistycznego zakładu mechaniki w Przasnyszu przodującego w pojazdach Isuzu może przysporzyć trudności, jak również jest pracochłonne. Serwis takich usług jak naprawa katalizatorów czy regeneracja DPF dla samochodów marki Isuzu, można odszukać w panelu po prawej, czy u mechanika w Przasnyszu. Ze względu fakt, że Isuzu, niczym inne pojazdy koniecznie wymaga do sprawnego funkcjonowania sprawnych filtrów DPF/FAP dlatego też zalecamy w Przasnyszu zaopiekować się elementem, jakim jest filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Przasnyszu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Przasnyszu 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Przasnyszu 320
Mycie katalizatora Isuzu w Przasnyszu 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Przasnyszu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Przasnyszu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Przasnyszu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Isuzu, usuwanie filtra cząstek stałych Isuzu w Przasnyszu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Isuzu w Przasnyszu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Przasnyszu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Przasnyszu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Przasnyszu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Przasnysz Ruda Przemysłowa PRN03N 53.010681/20.904150 Wyszukaj
Przasnysz Osiedlowa POP-PRN1 53.023369/20.889259 Wyszukaj
Przasnysz Szosa Ciechanowska PRN02N 53.019299/20.867901 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer