Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Przecław

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Przecławiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy robi się standardem w autach Isuzu z silnikiem napędzanym dieslem, aczkolwiek moduł ten zużywa się, z czym poradzić może sobie czyszczenie katalizatorów w warsztacie samochodowym pod Przecławiem. Odzyskanie maksymalnych wartości zawartości produkowanych spalin, zgodnych z emisji spalin EURO, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych DPF. Słynnej korporacji Isuzu nie powiodłoby się wytworzenie wymaganych pułapów poziomu emisji spalin, bez instalacji filtrów DPF/FAP. Pojazdy osobowe i ciężarowe spod znaku Isuzu mogą się pochwalić świetnymi patentami w zagadnieniu ograniczenia poziomu emisji zanieczyszczonych spalin. Przecław należy do ośrodków, które spotyka problem związany, z dużą ilością wyemitowanych cząstek stałych w przestrzeni powietrznej Przecławia, czemu firma Isuzu próbuje, przeciwdziałać, korzystając z filtrów cząstek stałych. Filtry DPF FAP utworzone są z ceramicznego wkładu, i metalowej osłony, z tego też powodu filtry DPF wypełniają się i konieczne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym współpracę z Przecławiem. By uchronić się od problemów przy prowadzeniu diesla Isuzu, trzeba czasami czyścić DPF, udostępniono taką usługę w laboratorium pod Przecławia. Filtry DPF funkcjonują w nadzwyczaj skomplikowanym środowisku pracy, a dokładnie w rurze wydechowej, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty właściwości podzespołu. Z racji tego, że Isuzu, podobnie jak inne samochody wymaga do nienagannej pracy nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP polecamy w Przecławiu przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych. Znajdź mechanika, którego specjalnością jest Isuzu w Przecławiu, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Przecławiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Przecławiu 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Przecławiu 320
Mycie katalizatora Isuzu w Przecławiu 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Przecławiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Przecławiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Przecławiu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Przecławiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Isuzu w Przecławiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Przecławiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Przecławiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Przecławiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Przecław Przecław 1B POP-WAY3 53.371620/14.472370 Wyszukaj
Przecław Przecław 1B SZC257 53.378761/14.475120 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer