Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Przedbórz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Przedborzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP robi się standardem w samochodach osobowych Isuzu z silnikiem napędzanym ropą, jednak część ta zużywa się, w czym może pomóc płukanie filtrów DPF w pracowni pod Przedborzem. Niemało aut w Przedborzu to samochody z silnikiem na ropę posiadające zamontowany katalizator samochodowy, który nie może obejść się bez odnawiania. Isuzu to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są uznane w całej Europie i nie tylko, lecz stykają się z kwestią z katalizatorami. Żeby ustrzec się od kłopotów przy prowadzeniu diesla Isuzu, należy okresowo wyczyścić katalizator, usługa jest dostępna w warsztatowym laboratorium pod Przedborza. Bardzo często źródłem przytkanego katalizatora samochodowego, znanej firmy Isuzu, staje się inne niedociągnięcie, czego przykładem może być: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Filtry DPF FAP zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowej osłony, co wywołuje, że katalizatory SCR zaczopowują się i potrzebują czyszczenia, polecamy usługi z Przedborza. Przedbórz jest jednym z miast, jakie biją na alarm mający związek, z dużym procentem produkowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Przedborza, czemu producent Isuzu próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z pomocą filtrów FAP. Filtry FAP pracują w niewiarygodnie brudnych warunkach pracy, a mianowicie w rurze wydechowej, przez co następuje spadek właściwości urządzenia. Tabela z cennikiem czyszczenia katalizatorów samochodowych od Isuzu dla Przedborza wstawiliśmy w poniższej sekcji, trzeba znaleźć w tej tabeli, jaka jest cena za wykonanie płukania katalizatorów SCR. Gdyż Isuzu, tak jak inne auta koniecznie wymaga do właściwego funkcjonowania nienaruszonych katalizatorów dlatego też zalecamy w Przedborzu zaopiekować się elementem, jakim jest filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Przedborzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Przedborzu 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Przedborzu 320
Mycie katalizatora Isuzu w Przedborzu 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Przedborzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Przedborzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Przedborzu 1490
Wycinanie filtra DPF Isuzu, usuwanie filtra DPF Isuzu w Przedborzu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Przedborzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Przedborzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Przedborzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Przedborzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Przedbórz Będkowszczyzna Mostowa PRR01N 51.086449/19.878580 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer