Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Przygodzice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Przygodzicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Miasto Przygodzice znane jest z laboratorium warsztatu zajmującego się myciem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych spod skrzydeł Isuzu. Sporo samochodów osobowych w Przygodzicach to auta z silnikiem Di-D posiadające filtr FAP, który dopomina się czyszczenia. Diesle ze stajni Isuzu cieszą się znakomitymi mechanizmami pracy w kwestii spadku zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Często bolączką, z jaką męczą się pojazdy korporacji Isuzu, szczególnie, kiedy w aucie pracuje silnik diesla, jest zaczopowany filtr cząstek stałych DPF FAP. Zazwyczaj źródłem zdławionego filtra cząstek stałych, wytwórcy Isuzu, zdarza się inny problem, jeden z nich to: uszkodzony układ doładowania. Filtry DPF stworzone są ze skomplikowanego wkładu, a także osłony z metalu, z tego też powodu katalizatory SCR zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy usługi z Przygodzic. Znanemu producentowi Isuzu nie byłoby możliwe osiągnięcie niezbędnych do spełnienia maksymalnych limitów ilości produkowanych gazów spalinowych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych DPF. Przygodzice należy do centrów, które dotyka problem mający związek, z dużym procentem produkowanych przez auta zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Przygodzic, czemu koncern Isuzu dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów FAP. Odtworzenie efektywności części filtrów cząstek stałych DPF w Przygodzicach dla aut Isuzu jest możliwe do osiągnięcia, bo regeneracja hydrotermiczna dotarła do Przygodzic. Usługi, między innymi naprawa katalizatorów SCR albo regeneracja FAP dla aut Isuzu, zlokalizować można na naszej stronie internetowej, albo w laboratorium warsztatu w Przygodzicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Przygodzicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Przygodzicach 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Przygodzicach 320
Mycie katalizatora Isuzu w Przygodzicach 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Przygodzicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Przygodzicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Przygodzicach 1490
Wycinanie filtra DPF Isuzu, usuwanie filtra DPF Isuzu w Przygodzicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Przygodzicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Przygodzicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Przygodzicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Przygodzicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Przygodzice Wrocławska PGC01C 51.582829/17.822680 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer