Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Pustków-Osiedle

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Pustkowie-Osiedlu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach osobowych Isuzu z silnikiem na ropę, choć moduł ten dotykają usterki, co może rozwiązać naprawa filtrów DPF w warsztacie pod Pustkowem-Osiedlem. Główną wadą, z którą zmagają się osobówki z symbolem Isuzu, w szczególności, posiadające silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą filtr cząstek stałych. Auta marki Isuzu charakteryzują się pierwszorzędnymi technologiami w temacie spadku produkcji gazów spalinowych. Pustków-Osiedle jest jednym z centrów, które spotyka problem powiązany, z dużą zawartością wyemitowanych cząstek stałych w przestrzeni powietrznej Pustkowa-Osiedla, czemu słynna marka Isuzu próbuje, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów DPF/FAP. Filtry cząstek stałych działają w nieprzeciętnie brudnych warunkach, a mianowicie za kolektorem spalin, co wywołuje, że po czasie następuje spadek parametrów podzespołu. Znanej korporacji Isuzu nie powiodło się generowanie koniecznych do spełnienia maksymalnych pułapów emisji gazów wydechowych, bez montażu filtrów DPF. Zachowanie górnych pułapów zawartości produkowanych spalin, zgodnych z normą emisji spalin EURO 6, wymaga działającego katalizatora. Odszukanie specjalistycznego zakładu mechaniki w Pustkowie-Osiedlu celującego w pojazdach osobowych Isuzu może być trudne, oraz jest żmudne. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych oraz regeneracja katalizatorów SCR dla pojazdów producenta Isuzu, odnaleźć można w panelu bocznym, oraz w laboratorium warsztatu w Pustkowie-Osiedlu. Zregenerowanie możliwości składowych filtrów FAP w Pustkowie-Osiedlu dla pojazdów Isuzu jest osiągalne, dlatego, że nowa metoda regeneracji dotarła do Pustkowa-Osiedla.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Pustkowie-Osiedlu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Pustkowie-Osiedlu 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Pustkowie-Osiedlu 320
Mycie katalizatora Isuzu w Pustkowie-Osiedlu 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Pustkowie-Osiedlu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Pustkowie-Osiedlu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Pustkowie-Osiedlu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Pustkowie-Osiedlu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Isuzu w Pustkowie-Osiedlu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Pustkowie-Osiedlu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pustkowie-Osiedlu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Pustkowie-Osiedlu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pustków-Osiedle Pustków - Osiedle PSW292 50.115330/21.509109 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer