Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Pyrzyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Pyrzycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Pyrzyce słynie z pracowni warsztatu trudniącego się czyszczeniem filtrów i katalizatorów do pojazdów osobowych z logo Isuzu. Pyrzyce należy do miast, jakie napotykają problem związany, z zawartością tlenków azotu NOx w powietrzu Pyrzyc, czemu producent Isuzu usiłuje, przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów cząstek stałych. Sporo pojazdów w Pyrzycach to pojazdy z silnikiem Di-D posiadający zainstalowany filtr DPF FAP, który potrzebuje oczyszczania. Korporacji Isuzu nie udałoby się wytwarzanie wymaganych do zrealizowania limitów produkcji gazów spalinowych, bez instalacji katalizatorów samochodowych. Zazwyczaj słabością, z którą męczą się auta osobowe i ciężarowe znanej firmy Isuzu, w większości wypadków, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą filtr DPF FAP. Oprócz rozrywek dla turystów w Pyrzycach odnaleźć można warsztaty samochodowe, zajmujące się płukaniem DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych Isuzu. Uzyskanie wyników poziomu emisji gazów spalinowych, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 5, wymaga przygotowanego filtra FAP. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanego koncernu Isuzu odznaczają się wybitnymi mechanizmami pracy w zakresie ograniczenia ilości produkowanych cząstek stałych. Usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych i płukanie DPF dla aut producenta Isuzu, wyszukać można na naszej stronie internetowej, i u mechanika w Pyrzycach. Wyszukaj swojego mechanika samochodowego, który naprawia samochody marki Isuzu w Pyrzycach, za pomocą wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Pyrzycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Pyrzycach 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Pyrzycach 320
Mycie katalizatora Isuzu w Pyrzycach 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Pyrzycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Pyrzycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Pyrzycach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Isuzu, usuwanie filtra cząstek stałych Isuzu w Pyrzycach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Pyrzycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Pyrzycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pyrzycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Pyrzycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pyrzyce Jana Kilińskiego POP-PYZ2 53.144619/14.893390 Wyszukaj
Pyrzyce Górne Magazynowa PYZ01A 53.149429/14.887960 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer