Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Radwanice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Radwanicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Radwanicach wystąpiła sposobność oczyszczania filtrów cząstek stałych do aut osobowych Isuzu z przyczyny bytności warsztatu z Radwanic. Duża część pojazdów w Radwanicach to pojazdy z silnikiem TDCI posiadający zainstalowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który potrzebuje regeneracji. By uchronić się od utrudnień z pracą auta Isuzu, trzeba od czasu do czasu czyścić DPF, udostępniono taką usługę w warsztacie samochodowym pod Radwanic. Klasyczną bolączką, która dotyka osobowe i ciężarowe diesle ze stajni Isuzu, w większości wypadków, posiadające silnik diesla, jest zabrudzony filtr FAP. DPF-y operują w nadzwyczaj ciężkim środowisku, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że po czasie następuje spadek właściwości podzespołu. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanego koncernu Isuzu mogą się poszczycić wybitnymi technologiami w dziedzinie ograniczenia produkcji spalin. Osiągnięcie maksymalnych limitów ilości emitowanych gazów spalinowych, dopuszczalnych według normy EURO 6, domaga się sprawnego filtra DPF. Słynnemu producentowi Isuzu nie byłoby możliwe wytwarzanie wymaganych do spełnienia limitów ilości emitowanych gazów wydechowych, bez instalacji filtrów DPF. Z racji tego, że Isuzu, równorzędnie jak inne maszyny wymaga do sprawnego działania niezepsutych filtrów DPF warto nadmienić, by w Radwanicach wziąć pod lupę filtr cząstek stałych DPF FAP. Ulepszenie wydajności części filtrów cząstek stałych FAP w Radwanicach dla pojazdów producenta Isuzu jest dostępne, bowiem regeneracja hydrochemiczna zdołała przybyć do Radwanic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Radwanicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Radwanicach 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Radwanicach 320
Mycie katalizatora Isuzu w Radwanicach 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Radwanicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Radwanicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Radwanicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Radwanicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Isuzu w Radwanicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Radwanicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Radwanicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Radwanicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Radwanice Głogowska RDW01G 51.572262/15.947700 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer