Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Radzymin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Radzyminie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Radzyminie jest możliwość naprawy filtrów DPF/FAP do pojazdów Isuzu z przyczyny bytności warsztatu z Radzymina. Sporo samochodów osobowych w Radzyminie to auta z silnikiem HDI posiadające filtr FAP, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. Radzymin jest jednym z miast, które dotyka kłopot związany, z dużym odsetkiem wyemitowanych cząstek stałych nad głowami mieszkańców Radzymina, czemu znana marka Isuzu usiłuje, zapobiegać, ze wsparciem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Zachowanie górnych osiągów produkcji gazów wydechowych, dopuszczalnych według normy emisji spalin, koniecznie potrzebuje sprawnego katalizatora SCR. Osobówki z logo Isuzu mogą się pochwalić nadzwyczajnymi sposobami w sprawie ograniczenia ilości emitowanych cząstek stałych. Ażeby ustrzec się od problemów z pracą diesla Isuzu, wypada okresowo wyczyścić filtr cząstek stałych, jest to udostępnione w laboratorium warsztatu pod Radzymina. Słynnemu producentowi Isuzu nie udałoby się wytworzenie niezbędnych do zrealizowania limitów emisji gazów wydechowych, bez skorzystania z katalizatorów samochodowych. Prócz niespodzianek dla podróżnych w Radzyminie odnaleźć można laboratoria warsztatowe, parające się płukaniem katalizatorów SCR do aut osobowych Isuzu. Gdyż Isuzu, zupełnie jak inne samochody domaga się do sprawnej pracy nienaruszonych filtrów cząstek stałych zalecamy w Radzyminie zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator SCR. Lista cennika odnawiania filtrów cząstek stałych FAP/DPF od Isuzu dla Radzymina ulokowaliśmy poniżej, można znaleźć w tamtym cenniku, ceny za przeprowadzenie czyszczenia katalizatorów samochodowych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Radzyminie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Radzyminie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Radzyminie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Radzyminie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Radzyminie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Radzyminie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Radzyminie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Isuzu, usuwanie filtra cząstek stałych Isuzu w Radzyminie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Isuzu w Radzyminie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Radzyminie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Radzyminie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Radzyminie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Radzymin Weteranów RAZ01N 52.420650/21.176180 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer