Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Rokiciny-Kolonia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Rokicinach-Kolonii

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy zmienia się w standard w autach Isuzu z silnikiem samozapłonowym, jednakowoż element ten dotykają usterki, co może rozwiązać płukanie filtrów DPF u mechanika pod Rokicinami-Kolonią. Filtry cząstek stałych DPF FAP trudnią się pracą w niezwykle brudnych warunkach, to jest za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że dochodzi do spadku parametrów podzespołu. Znalezienie fachowego zakładu mechaniki samochodowej w Rokicinach-Kolonii przodującego w autach osobowych Isuzu może przysporzyć problemów, oraz jest czasochłonne. Katalizatory samochodowe stworzone są z ceramicznego wkładu, oraz metalowej osłony, co sprawia, że filtry DPF FAP zapychają się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym współpracę z Rokicinami-Kolonią. Rokiciny-Kolonia jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot mający związek, z dużym odsetkiem zanieczyszczeń w powietrzu Rokicin-Kolonii, czemu znana marka Isuzu stara się, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą filtrów cząstek stałych DPF. Niemało aut w Rokicinach-Kolonii to auta z silnikiem diesla posiadające filtr cząstek stałych DPF FAP, który wymaga regeneracji. Główną bolączką, z jaką męczą się diesle korporacji Isuzu, szczególnie, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony filtr i katalizator. Oprócz rozrywek dla turystów w Rokicinach-Kolonii zlokalizować można pracownie, zajmujące się naprawą filtrów cząstek stałych do aut osobowych Isuzu. Gdyż Isuzu, podobnie jak każda inna marka domaga się do sprawnego działania niezepsutych filtrów FAP dlatego też zalecamy, żeby w Rokicinach-Kolonii przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych DPF FAP. Namierz swojego mechanika, który specjalizuje się w Isuzu w Rokicinach-Kolonii, za pomocą wyszukiwarki w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Rokicinach-Kolonii

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Rokicinach-Kolonii 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Rokicinach-Kolonii 320
Mycie katalizatora Isuzu w Rokicinach-Kolonii 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Rokicinach-Kolonii 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Rokicinach-Kolonii 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Rokicinach-Kolonii 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Rokicinach-Kolonii 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Isuzu w Rokicinach-Kolonii 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Rokicinach-Kolonii

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rokicinach-Kolonii z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Rokicinach-Kolonii wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rokiciny-Kolonia Łódzka ROC01N 51.665829/19.776560 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer