Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Rzepin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Rzepinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP staje się standardem w autach Isuzu z silnikiem diesla, ale część ta zużywa się, z czym pomóc może naprawa katalizatorów w laboratorium pod Rzepinem. FAP-y utworzone są z ceramicznego wkładu, a także korpusu z metalu, przez co katalizatory zaczopowują się i konieczne jest czyszczenie, polecamy usługi z Rzepina. Katalizatory operują w niezwykle trudnych warunkach, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że dochodzi do utraty parametrów części. Zwykłą słabością, na jaką narażone są osobówki marki Isuzu, w szczególności, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą filtr DPF. By zabezpieczyć się od kłopotów w użytkowaniu diesla Isuzu, wypada co jakiś czas wyczyścić katalizator samochodowy, udostępniono taką usługę w pracowni warsztatu pod Rzepina. Znalezienie kompetentnego zakładu w Rzepinie przodującego w pojazdach Isuzu może przysporzyć problemów, jak również jest długotrwałe. Isuzu to pojazdy, które są słynne na terenie całego kraju, mimo to stykają się ze strapieniem z filtrami FAP. Oprócz niespodzianek turystycznych pod Rzepinem znaleźć można pracownie, trudniące się płukaniem katalizatorów samochodowych do aut Isuzu. Ze względu fakt, że Isuzu, podobnie jak inni producenci wymaga do poprawnego działania nieuszkodzonych katalizatorów polecamy w Rzepinie przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych DPF FAP. Wybierz mechanika, którego specjalnością jest Isuzu w Rzepinie, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Rzepinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Rzepinie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Rzepinie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Rzepinie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Rzepinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Rzepinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Rzepinie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Isuzu, usuwanie filtra cząstek stałych Isuzu w Rzepinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Isuzu w Rzepinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Rzepinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer