Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Sępólno Krajeńskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Sępólnie Krajeńskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Sępólnie Krajeńskim pojawiła się opcja regenerowania katalizatorów do pojazdów osobowych Isuzu dzięki pracy laboratorium warsztatu samochodowego z Sępólna Krajeńskiego. Marce Isuzu nie udałoby się wytwarzanie wymaganych do zrealizowania górnych limitów emisji cząstek stałych, bez instalacji filtrów cząstek stałych. Duża część samochodów w Sępólnie Krajeńskim to pojazdy z silnikiem CTDi mające zainstalowany katalizator samochodowy, który potrzebuje czyszczenia. Sępólno Krajeńskie należy do miast, jakie napotykają problem mający związek, z dużym procentem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Sępólna Krajeńskiego, czemu koncern Isuzu stara się, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych FAP. Filtry FAP utworzone są z ceramicznego wnętrza, i korpusu z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują regeneracji, rekomendujemy zatem firmę pod Sępólnem Krajeńskim. Filtry DPF pracują w wyjątkowo brudnych warunkach pracy, a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, co sprawia, że następuje utrata parametrów części. Zazwyczaj powodem przytkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, marki Isuzu, bywa inne uszkodzenie, dla przykładu: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Isuzu to diesle, jakie są znane na terenie całej Polski, ale walczą z utrudnieniami z katalizatorami SCR. Odnajdź mechanika, który naprawia samochody marki Isuzu w Sępólnie Krajeńskim, dzięki wyszukiwarce na panelu po prawej stronie. Tabela cennika płukania filtrów cząstek stałych z Isuzu dla Sępólna Krajeńskiego ulokowano poniżej tego tekstu, trzeba odszukać w tamtej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie regeneracji DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Sępólnie Krajeńskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Sępólnie Krajeńskim 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Sępólnie Krajeńskim 320
Mycie katalizatora Isuzu w Sępólnie Krajeńskim 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Sępólnie Krajeńskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Sępólnie Krajeńskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Sępólnie Krajeńskim 1490
Wycinanie katalizatora Isuzu, usuwanie katalizatora Isuzu w Sępólnie Krajeńskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Sępólnie Krajeńskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Sępólnie Krajeńskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sępólnie Krajeńskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Sępólnie Krajeńskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sępólno Krajeńskie Osiedle Słowackiego Tadeusza Kościuszki SEP02A 53.457809/17.544910 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer