Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Słubice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Słubicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Słubicach jest szansa mycia katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych Isuzu z racji pracy laboratorium z Słubic. Typową bolączką, z jaką biedzą się samochody spod znaku Isuzu, zazwyczaj, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator samochodowy. Cały szereg samochodów w Słubicach to samochody z silnikiem CDTi posiadające zamontowany filtr i katalizator, który potrzebuje regenerowania. Oprócz atrakcji dla wizytujących pod Słubicami zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się naprawą filtrów cząstek stałych do pojazdów Isuzu. Stajni Isuzu nie byłoby możliwe utrzymanie potrzebnych do spełnienia górnych pułapów zawartości produkowanych spalin, bez instalacji filtrów DPF. Żeby uniknąć komplikacji podczas prowadzenia diesla Isuzu, przydaje się czasem przepłukać katalizator, udostępniono taką usługę u mechanika pod Słubic. Wyszukanie kompetentnego zakładu mechaniki samochodowej w Słubicach wyprofilowanego w pojazdach Isuzu może przysporzyć problemów, oraz jest długotrwałe. Nieraz sprawcą zaczopowania katalizatora, wytwórcy Isuzu, trafia się inny mankament, czego przykładem może być: uszkodzony układ doładowania. Serwis takich usług jak czyszczenie filtrów cząstek stałych lub płukanie katalizatorów dla aut producenta Isuzu, można znaleźć na stronie, lub w pracowni warsztatu w Słubicach. Namierz swój warsztat samochodowy, który pomoże z Isuzu w Słubicach, przy użyciu wyszukiwarki na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Słubicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Słubicach 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Słubicach 320
Mycie katalizatora Isuzu w Słubicach 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Słubicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Słubicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Słubicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Słubicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Isuzu w Słubicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Słubicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Słubicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Słubicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Słubice Osiedle Słowiańskie 1 Maja SLB01A 52.348499/14.570170 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer