Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Sochocin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Sochocinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Sochocin wyróżnia się z powodu warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z czyszczeniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych ze stajni Isuzu. Odzyskanie wartości zawartości emitowanych spalin, poprawnych według normy EURO, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora SCR. Samochody ze stajni Isuzu charakteryzują się wybitnymi rozwiązaniami w temacie obniżenia ilości produkowanych cząstek stałych. FAP-y pracują w wyjątkowo zanieczyszczonych warunkach, a więc w układzie wydechowym, co sprawia, że dochodzi do utraty właściwości urządzenia. Isuzu to auta, które są popularne na całym świecie, lecz walczą ze strapieniem z filtrami FAP. Sochocin należy do centrów, jakie mają problem związany, z zawartością produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynny koncern Isuzu usiłuje, przeciwstawiać się, z pomocą katalizatorów samochodowych. Odnalezienie kompetentnego zakładu w Sochocinie przodującego w samochodach osobowych Isuzu może być niełatwe, oraz jest długotrwałe. Filtry cząstek stałych DPF FAP złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowego korpusu, co sprawia, że filtry FAP wypełniają się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym współpracę z Sochocinem. Usługi takie jak naprawa FAP jak też płukanie katalizatorów dla samochodów producenta Isuzu, można znaleźć w panelu bocznym, jak też w warsztatowym laboratorium w Sochocinie. Lista cennika naprawy filtrów cząstek stałych FAP dla Isuzu dla Sochocina widnieje poniżej tego tekstu, nie ma przeszkód, by przeglądnąć na tej liście, jaka jest cena za przeprowadzenie czyszczenia DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Sochocinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Sochocinie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Sochocinie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Sochocinie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Sochocinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Sochocinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Sochocinie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Sochocinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Isuzu w Sochocinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Sochocinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sochocinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Sochocinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sochocin Ciechanowska SOC01N 52.686020/20.472420 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer