Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Sokołów Małopolski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Sokołowie Małopolskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Sokołowie Małopolskim wystąpiła opcja oczyszczania filtrów DPF/FAP do aut osobowych i ciężarowych Isuzu z przyczyny obecności pracowni warsztatu z Sokołowa Małopolskiego. Generowanie osiągów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 4, domaga się sprawnie pracującego filtra DPF. Sokołów Małopolski należy do miast, które spotyka problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością smogu w powietrzu, czemu znany producent Isuzu stara się, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z filtrów cząstek stałych DPF. Znanej korporacji Isuzu nie udało się zdobycie koniecznych do spełnienia pułapów emisji cząstek stałych, bez montowania filtrów FAP. Duża część samochodów w Sokołowie Małopolskim to pojazdy z turbodoładowaniem mające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który wymaga mycia. DPF-y trudnią się pracą w wyjątkowo zanieczyszczonym środowisku, a dokładnie za kolektorem spalin, co wywołuje, że po czasie następuje utrata wyników podzespołu. Filtry FAP złożone są z ceramiki, jak również metalowego korpusu, przez co filtry FAP zaczopowują się i wymagają regeneracji, rekomendujemy pracownię w Sokołowie Małopolskim. Typową usterką, z którą zmagają się osobówki spod skrzydeł Isuzu, w większości wypadków, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr i katalizator. Gdyż Isuzu, równorzędnie jak inne marki koniecznie potrzebuje do właściwego funkcjonowania nienaruszonych filtrów cząstek stałych dlatego też warto nadmienić, by w Sokołowie Małopolskim zwrócić uwagę na filtr DPF. Odnajdź swój warsztat samochodowy, którego specjalnością jest Isuzu w Sokołowie Małopolskim, dzięki usłudze wyszukiwania na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Sokołowie Małopolskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Sokołowie Małopolskim 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Sokołowie Małopolskim 320
Mycie katalizatora Isuzu w Sokołowie Małopolskim 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Sokołowie Małopolskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Sokołowie Małopolskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Sokołowie Małopolskim 1490
Wycinanie filtra DPF Isuzu, usuwanie filtra DPF Isuzu w Sokołowie Małopolskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Sokołowie Małopolskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Sokołowie Małopolskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sokołowie Małopolskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Sokołowie Małopolskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sokołów Małopolski Rynek Lubelska SMP01N 50.236439/22.123890 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer