Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Stara Iwiczna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Starej Iwicznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Starej Iwicznie znajduje się sposobność odnawiania elementów filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Isuzu dzięki działalności laboratorium warsztatu z Starej Iwiczny. Częstą usterką, która dotyka auta korporacji Isuzu, głównie, gdy wykorzystywany jest silnik diesla, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Stara Iwiczna należy do ośrodków, jakie biją na alarm powiązany, z dużą ilością szkodliwych zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Starej Iwiczny, czemu słynna marka Isuzu usiłuje, zapobiegać, za pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Duża część samochodów w Starej Iwicznie to pojazdy z silnikiem i-CTDi posiadający zainstalowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który wymaga regenerowania. Filtry cząstek stałych DPF FAP pracują w niezwykle ciężkim środowisku, a więc za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty osiągów urządzenia. Isuzu to auta osobowe i ciężarowe, jakie są uznane w całej Europie i nie tylko, mimo to borykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Katalizatory samochodowe zmontowane są z ceramicznego wnętrza, jak również korpusu z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, rekomendujemy zatem warsztat w Starej Iwicznie. Dobranie adekwatnego warsztatu mechaniki w Starej Iwicznie wyprofilowanego w pojazdach osobowych Isuzu może przysporzyć trudności, oraz jest mozolne. Usługi, między innymi czyszczenie FAP i płukanie DPF dla aut marki Isuzu, można znaleźć w panelu bocznym, i w warsztacie mechaniki samochodowej w Starej Iwicznie. Wybierz mechanika, który pomoże z Isuzu w Starej Iwicznie, dzięki wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Starej Iwicznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Starej Iwicznie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Starej Iwicznie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Starej Iwicznie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Starej Iwicznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Starej Iwicznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Starej Iwicznie 1490
Wycinanie katalizatora Isuzu, usuwanie katalizatora Isuzu w Starej Iwicznie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Starej Iwicznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Starej Iwicznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Starej Iwicznie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Starej Iwicznie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stara Iwiczna Słoneczna STI330 52.082050/20.994520 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer