Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Stare Babice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Starych Babicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Starych Babicach istnieje szansa czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP/DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Isuzu z przyczyny pracy laboratorium warsztatu z Starych Babic. Osobówki wytwórcy Isuzu mogą się poszczycić doskonałymi możliwościami w zakresie redukcji emisji gazów wydechowych. Klasyczną bolączką, z którą męczą się pojazdy osobowe i ciężarowe firmy Isuzu, szczególnie, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny, jest zaczopowany filtr i katalizator. Korporacji Isuzu nie udałoby się zachowanie potrzebnych do spełnienia maksymalnych limitów zawartości emitowanych gazów spalinowych, bez wykorzystania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Prócz atrakcji dla turystów w Starych Babicach zlokalizować można warsztaty samochodowe, parające się naprawą katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych Isuzu. Stare Babice należy do miast, które biją na alarm mający związek, z zawartością emitowanych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Starych Babic, czemu słynny producent Isuzu usiłuje, przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Wyszukanie wykwalifikowanego warsztatu mechaniki w Starych Babicach specjalizującego się w pojazdach Isuzu może być niełatwe, jak również jest długotrwałe. Cały szereg aut w Starych Babicach to samochody z silnikiem dCi wyposażone w katalizator, który musi się oddawać do regenerowania. Taryfikator usług mycia katalizatorów z samochodów Isuzu dla Starych Babic znajduje się pod zdjęciem, nie ma przeszkód, by znaleźć na tej liście, ceny za wykonanie usługi naprawy DPF FAP. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF oraz płukanie FAP dla pojazdów marki Isuzu, odnaleźć można na stronie, oraz w pracowni w Starych Babicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Starych Babicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Starych Babicach 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Starych Babicach 320
Mycie katalizatora Isuzu w Starych Babicach 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Starych Babicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Starych Babicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Starych Babicach 1490
Wycinanie katalizatora Isuzu, usuwanie katalizatora Isuzu w Starych Babicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Starych Babicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Starych Babicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Starych Babicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Starych Babicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stare Babice Henryka Sienkiewicza STB01A 52.255718/20.837980 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer