Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Strzałkowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Strzałkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Strzałkowo wyróżnia się z powodu warsztatu zajmującego się płukaniem katalizatorów do samochodów wytwórcy Isuzu. Cały szereg pojazdów osobowych w Strzałkowie to pojazdy z silnikiem MultiJet posiadający zainstalowany filtr FAP, który nie może obejść się bez mycia. Katalizatory SCR operują w nadzwyczaj ciężkich warunkach, a konkretnie za kolektorem spalin, w wyniku czego następuje spadek możliwości podzespołu. Katalizatory SCR zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, i korpusu z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, zalecamy zatem warsztat z Strzałkowa. By unikać utrudnień podczas prowadzenia diesla Isuzu, trzeba okresowo wyczyścić katalizator SCR, usługa jest dostępna w warsztacie samochodowym pod Strzałkowa. Dobranie profesjonalnego warsztatu w Strzałkowie przodującego w autach Isuzu może przysporzyć trudności, a także jest długotrwałe. Isuzu to osobowe i ciężarowe diesle, które cieszą się uznaniem w całym kraju, jednak borykają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Korporacji Isuzu niemożliwe byłoby zachowanie spodziewanych limitów poziomu emisji gazów spalinowych, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP. Wykonywanie usług takich jak naprawa filtrów cząstek stałych i płukanie katalizatorów SCR dla samochodów Isuzu, odnaleźć można w panelu po prawej, i w pracowni warsztatu w Strzałkowie. Cennik mycia filtrów DPF/FAP wymontowanych z Isuzu dla Strzałkowa zamieściliśmy na dole, da się przeglądnąć w tamtym cenniku, ceny za wykonanie płukania filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Strzałkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Strzałkowie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Strzałkowie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Strzałkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Strzałkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Strzałkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Strzałkowie 1490
Wycinanie katalizatora Isuzu, usuwanie katalizatora Isuzu w Strzałkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Isuzu w Strzałkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Strzałkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Strzałkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Strzałkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Strzałkowo Andrzejewskiego STZ01N 52.312210/17.815430 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer