Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Subkowy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Subkowach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Subkowy cieszy się sławą z powodu mechanika trudniącego się naprawianiem filtrów do samochodów znanej marki Isuzu. Niemało samochodów w Subkowach to auta z turbosprężarką posiadające wbudowany katalizator samochodowy, który nie może obejść się bez regeneracji. FAP-y operują w niewiarygodnie trudnych warunkach, to jest w samochodowym wydechu, przez co dochodzi do utraty wyników podzespołu. FAP-y zbudowane są z ceramicznego wkładu, a także metalowej osłony, przez co filtry cząstek stałych zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, zachwalamy tym samym warsztat z Subków. Diesle z logo Isuzu wyróżniają się znakomitymi mechanizmami pracy w dziedzinie ograniczania ilości produkowanych gazów spalinowych. Isuzu to samochody osobowe i ciężarowe, które są popularne na terenie całego świata, niemniej jednak zmagają się z utrudnieniami z katalizatorami. Subkowy jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot powiązany, z dużą ilością smogu w atmosferze, czemu słynna marka Isuzu dąży aby, przeciwdziałać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Zdobycie górnych pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, identycznych z normą EURO 6, domaga się pracującego poprawnie filtra cząstek stałych. Namierz swojego mechanika, który specjalizuje się w Isuzu w Subkowach, za pomocą wyszukiwarki po prawej stronie. Serwis takich usług jak czyszczenie DPF jak również regeneracja FAP dla samochodów producenta Isuzu, znaleźć można po prawej stronie, jak również w pracowni w Subkowach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Subkowach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Subkowach 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Subkowach 320
Mycie katalizatora Isuzu w Subkowach 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Subkowach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Subkowach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Subkowach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Subkowach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Subkowach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Subkowach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Subkowach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Subkowach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Subkowy Józefa Wybickiego SUB01N 54.001202/18.770069 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer