Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Sulechów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Sulechowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy zmienia się w standard w autach osobowych Isuzu z silnikiem na ropę, choć urządzenie to zużywa się, w czym może pomóc mycie filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Sulechowem. Sulechów jest jednym z ośrodków, jakie napotykają problem w związku, z dużą zawartością procentową emitowanych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Sulechowa, czemu producent Isuzu usiłuje, zapobiegać, za pomocą obecności filtrów DPF. Katalizatory samochodowe utworzone są z ceramicznego wnętrza, jak również korpusu z metalu, co wywołuje, że FAP-y zaczopowują się sadzą i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy zatem pracownię w Sulechowie. Zdobycie wartości poziomu emisji gazów wydechowych, poprawnych według normy EURO 6, wymaga działającego sprawnie FAP-a. Często powodem zdławionego filtra cząstek stałych FAP, znanego koncernu Isuzu, jest inne niedociągnięcie, jeden z nich to: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Znalezienie profesjonalnego warsztatu w Sulechowie przodującego w autach osobowych Isuzu może przysporzyć trudności, a także jest długotrwałe. Osobówki znanej firmy Isuzu odznaczają się nieprzeciętnymi patentami w sferze obniżenia produkcji gazów spalinowych. Główną wadą, z którą męczą się osobowe i ciężarowe diesle spod skrzydeł Isuzu, zazwyczaj, mające silnik wysokoprężny, jest brudny filtr i katalizator. Odzyskanie efektywności składowych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Sulechowie dla samochodów marki Isuzu jest prawdopodobne, ponieważ regeneracja hydrotermiczna trafiła do Sulechowa. Wykaz cen odnawiania elementów filtrów DPF wymontowanych z Isuzu dla Sulechowa zamieściliśmy poniżej, trzeba zweryfikować w tym cenniku, ceny za przeprowadzenie czyszczenia katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Sulechowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Sulechowie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Sulechowie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Sulechowie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Sulechowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Sulechowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Sulechowie 1490
Wycinanie katalizatora Isuzu, usuwanie katalizatora Isuzu w Sulechowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Sulechowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Sulechowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sulechowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Sulechowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sulechów 31 Stycznia SUL02N 52.091591/15.624600 Wyszukaj
Sulechów Południowa SUL01N 52.076340/15.614140 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer