Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Szczebrzeszyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Szczebrzeszynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Szczebrzeszynie pojawiła się możliwość czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP do aut Isuzu z racji działalności mechanika z Szczebrzeszyna. Filtry cząstek stałych funkcjonują w nadzwyczaj ciężkim środowisku, a konkretnie w rurze wydechowej, przez co następuje utrata wyników urządzenia. Słynnej marce Isuzu nie udało się wyprodukowanie żądanych przez normy wyników zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez instalacji filtrów FAP. Isuzu to pojazdy, jakie są uznane na całym świecie, jednakże walczą z utrudnieniami z katalizatorami SCR. Prócz rozrywek dla będących przejazdem w Szczebrzeszynie odnaleźć można pracownie, parające się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do samochodów Isuzu. DPF-y składają się z ceramiki, a także metalowej osłony, co sprawia, że DPF-y zapychają się i potrzebują czyszczenia, zalecamy pracownię w Szczebrzeszynie. Zazwyczaj powodem zaczopowania filtra DPF/FAP, spod skrzydeł Isuzu, staje się inny defekt, doskonałym przykładem jest: uszkodzony układ doładowania. Szczebrzeszyn jest jednym z miast, które biją na alarm związany, z dużym procentem tlenków azotu NOx w miejskim powietrzu Szczebrzeszyna, czemu słynny koncern Isuzu próbuje, przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych FAP. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów czy płukanie katalizatorów samochodowych dla samochodów producenta Isuzu, zlokalizować można w panelu bocznym, czy u mechanika w Szczebrzeszynie. Odzyskanie sprawności części wchodzących w skład katalizatorów w Szczebrzeszynie dla aut marki Isuzu jest możliwe, dlatego, że regeneracja wodna trafiła do Szczebrzeszyna.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Szczebrzeszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Szczebrzeszynie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Szczebrzeszynie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Szczebrzeszynie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Szczebrzeszynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Szczebrzeszynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Szczebrzeszynie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Isuzu, usuwanie filtra cząstek stałych Isuzu w Szczebrzeszynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Isuzu w Szczebrzeszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Szczebrzeszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer