Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Szczurowa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Szczurowej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Szczurowej pojawiła się możliwość odnawiania filtrów cząstek stałych FAP/DPF do aut osobowych i ciężarowych Isuzu z powodu działalności laboratorium z Szczurowej. Niemało pojazdów w Szczurowej to samochody z silnikiem TDDI posiadające filtr i katalizator, który wymaga odnawiania elementów. Nierzadko sprawcą zatkanego filtra FAP, znanej marki Isuzu, bywa inna wada, czego przykładem może być: zepsuty wtryskiwacz. Isuzu to auta osobowe i ciężarowe, jakie są uznane w całej Europie i nie tylko, mimo to borykają się z utrudnieniami z katalizatorami. Katalizatory chodzą w wyjątkowo ciężkich warunkach, czyli za kolektorem spalin, co sprawia, że po czasie następuje utrata właściwości części. Żeby unikać utrudnień w pracy pojazdu Isuzu, przydaje się co jakiś czas przedmuchać filtr FAP, udostępniono taką usługę w pracowni warsztatu pod Szczurowej. Zazwyczaj niedoskonałością, z którą zmagają się samochody osobowe i ciężarowe znanego koncernu Isuzu, w większości wypadków, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany filtr DPF. Filtry cząstek stałych składają się z ceramiki, a także korpusu z metalu, przez co filtry DPF zaczopowują się sadzą i konieczne jest czyszczenie, polecamy warsztat w Szczurowej. Dlatego że Isuzu, zupełnie jak inni producenci koniecznie potrzebuje do nienagannej pracy działających katalizatorów warto nadmienić, by w Szczurowej zwrócić uwagę jaki stan ma nasz FAP. Odzyskanie sprawności części katalizatorów w Szczurowej dla aut Isuzu jest dostępne, bowiem technologia regeneracji wodnej zdołała trafić do Szczurowej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Szczurowej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Szczurowej 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Szczurowej 320
Mycie katalizatora Isuzu w Szczurowej 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Szczurowej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Szczurowej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Szczurowej 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Szczurowej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Isuzu w Szczurowej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Szczurowej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szczurowej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Szczurowej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szczurowa Rynek SCU01G 50.117329/20.635670 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer