Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Tarnowo Podgórne

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Tarnowie Podgórnym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Tarnowo Podgórne znane jest z laboratorium warsztatu samochodowego zajmującego się regenerowaniem katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych znanej marki Isuzu. Częstą wadą, jaka dotyka auta osobowe i ciężarowe znanej marki Isuzu, szczególnie, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator samochodowy. Znanej korporacji Isuzu niemożliwe byłoby zachowanie wymaganych wartości produkcji spalin, bez montażu filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Odzyskanie maksymalnych pułapów zawartości produkowanych spalin, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 4, potrzebuje działającego sprawnie filtra cząstek stałych FAP. Dobranie właściwego zakładu mechaniki samochodowej w Tarnowie Podgórnym specjalizującego się w samochodach osobowych Isuzu może być nieproste, a także jest długotrwałe. Mnóstwo pojazdów w Tarnowie Podgórnym to auta z silnikiem wysokoprężnym posiadające FAP, który musi się oddawać do naprawy. Filtry cząstek stałych DPF FAP stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, i osłony z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się i konieczne jest czyszczenie, zalecamy pracownię w Tarnowie Podgórnym. Isuzu to osobowe i ciężarowe diesle, jakie cieszą się sławą w całej Europie i nie tylko, jednakże walczą z problemami z filtrami cząstek stałych. Tabela cennika mycia filtrów DPF marki Isuzu dla Tarnowa Podgórnego ulokowano na dole, trzeba wyszukać tam, koszt za świadczone usługi płukania katalizatorów. Poprawienie możliwości części filtrów cząstek stałych DPF w Tarnowie Podgórnym dla pojazdów Isuzu jest możliwe do osiągnięcia, albowiem regeneracja wodno-chemiczna zdołała trafić do Tarnowa Podgórnego.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Tarnowie Podgórnym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Tarnowie Podgórnym 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Tarnowie Podgórnym 320
Mycie katalizatora Isuzu w Tarnowie Podgórnym 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Tarnowie Podgórnym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Tarnowie Podgórnym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Tarnowie Podgórnym 1490
Wycinanie filtra FAP Isuzu, usuwanie filtra FAP Isuzu w Tarnowie Podgórnym 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Tarnowie Podgórnym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Tarnowie Podgórnym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Tarnowie Podgórnym z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Tarnowie Podgórnym wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tarnowo Podgórne Krucza TRP01N 52.461189/16.676300 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer