Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Tuczno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Tucznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy robi się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Isuzu z silnikiem diesla, ale urządzenie to zużywa się, ale może w tym pomóc mycie filtrów FAP w warsztacie pod Tucznem. Tuczno należy do ośrodków, jakie mają problem powiązany, z dużą zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Tuczna, czemu koncern Isuzu dąży aby, przeciwdziałać, korzystając z filtrów cząstek stałych. By zabezpieczyć się od trudności z eksploatacją pojazdu Isuzu, trzeba okresami przeczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, usługa jest dostępna w warsztatowym laboratorium pod Tuczna. Filtry cząstek stałych chodzą w bardzo trudnych warunkach pracy, a więc w samochodowym wydechu, co sprawia, że po czasie następuje spadek właściwości urządzenia. Mnóstwo samochodów osobowych w Tucznie to samochody z turbosprężarką mające zainstalowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który nie może obejść się bez odnawiania. Katalizatory składają się z ceramicznego wkładu, oraz metalowej osłony, przez co katalizatory SCR zaczopowują się i konieczne jest czyszczenie, zalecamy warsztat z Tuczna. Producentowi Isuzu nie udałoby się wytworzenie potrzebnych do spełnienia maksymalnych limitów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, bez wykorzystania filtrów DPF. Nierzadko wadą, jaka dotyka auta wytwórcy Isuzu, szczególnie, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą katalizator samochodowy. Taryfikator usług naprawy filtrów DPF z Isuzu dla Tuczna ulokowano na dole, można zweryfikować na tamtej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za usługi regeneracji DPF. Ulepszenie efektywności elementów filtrów cząstek stałych w Tucznie dla samochodów Isuzu jest ogólnodostępne, ponieważ regeneracja hydrochemiczna przybyła do Tuczna.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Tucznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Tucznie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Tucznie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Tucznie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Tucznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Tucznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Tucznie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Isuzu, usuwanie filtra cząstek stałych Isuzu w Tucznie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Isuzu w Tucznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Tucznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer