Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Tuplice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Tuplicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Isuzu z silnikiem diesla, pomimo że moduł ten zużywa się, w czym poradzić może naprawa filtrów DPF w pracowni pod Tuplicami. Producentowi Isuzu nie powiodło się utrzymanie koniecznych do spełnienia maksymalnych wartości poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP. Osobówki korporacji Isuzu chlubią się nadzwyczajnymi mechanizmami w sprawie obniżenia ilości emitowanych gazów wydechowych. Uzyskanie osiągów poziomu emisji cząstek stałych, poprawnych według normy emisji spalin EURO, koniecznie wymaga funkcjonującego FAP-a. Żeby uniknąć trudności z eksploatacją samochodu Isuzu, trzeba okresami przeczyścić filtr DPF FAP, jest to możliwe w warsztacie mechaniki samochodowej pod Tuplic. Katalizatory samochodowe funkcjonują w wyjątkowo obciążonych warunkach pracy , a dokładnie w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że dochodzi do utraty wyników części. Tuplice jest jednym z miast, które napotykają kłopot w związku, z dużym procentem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu znana marka Isuzu usiłuje, przeciwdziałać, korzystając z filtrów cząstek stałych DPF. Mnóstwo samochodów osobowych w Tuplicach to samochody z silnikiem i-CTDi wyposażone w katalizator samochodowy, który dopomina się odnawiania. Taryfikator usług odnawiania filtrów cząstek stałych FAP dedykowanych do Isuzu dla Tuplic ulokowano na dole, można odszukać w tej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie regeneracji DPF. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie filtrów cząstek stałych lub płukanie katalizatorów dla samochodów marki Isuzu, odszukać można w panelu bocznym, lub w warsztatowym laboratorium w Tuplicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Tuplicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Tuplicach 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Tuplicach 320
Mycie katalizatora Isuzu w Tuplicach 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Tuplicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Tuplicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Tuplicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Isuzu, usuwanie filtra cząstek stałych Isuzu w Tuplicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Isuzu w Tuplicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Tuplicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Tuplicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Tuplicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tuplice 9 Maja TPC01N 51.672199/14.827940 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer