Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Ujazd

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Ujeździe

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Ujazd słynne jest z powodu warsztatu trudniącego się naprawianiem katalizatorów do aut osobowych ze stajni Isuzu. Osobowe i ciężarowe diesle marki Isuzu mogą się pochwalić wyjątkowymi sposobami w zagadnieniu zmniejszenia ilości produkowanych spalin. Zazwyczaj sprawcą zdławionego filtra cząstek stałych, z logo Isuzu, staje się inny problem, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca sterownika silnika. Generowanie maksymalnych limitów ilości produkowanych spalin, dopuszczonych normą EURO 4, koniecznie wymaga działającego sprawnie filtra DPF/FAP. Filtry DPF pracują w nieprzeciętnie trudnych warunkach pracy, to jest za kolektorem spalin, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty możliwości podzespołu. Marce Isuzu nie powiodło się utrzymanie wymaganych do spełnienia wyników ilości emitowanych zanieczyszczeń, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP. Główną wadą, z którą męczą się samochody osobowe i ciężarowe firmy Isuzu, szczególnie, wyposażone w silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany filtr FAP. Prócz rozrywek dla będących przejazdem w Ujeździe odnaleźć można laboratoria warsztatowe, trudniące się naprawą DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Isuzu. Lista cennika oczyszczania filtrów cząstek stałych DPF wymontowanych z Isuzu dla Ujazdu ulokowaliśmy na dole, należy sprawdzić na tej liście, ile trzeba zapłacić za świadczone usługi regeneracji DPF. Usługi takie jak czyszczenie FAP jak też płukanie FAP dla pojazdów marki Isuzu, można odszukać w panelu bocznym, jak też w laboratorium w Ujeździe.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Ujeździe

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Ujeździe 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Ujeździe 320
Mycie katalizatora Isuzu w Ujeździe 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Ujeździe 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Ujeździe 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Ujeździe 1490
Wycinanie filtra FAP Isuzu, usuwanie filtra FAP Isuzu w Ujeździe 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Isuzu w Ujeździe 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Ujeździe

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer