Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Wąchock

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Wąchocku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Isuzu z silnikiem samozapłonowym, pomimo że moduł ten psuje się, co rozwiązać może czyszczenie filtrów FAP w warsztatowym laboratorium pod Wąchockiem. Auta osobowe i ciężarowe znanej marki Isuzu mogą się poszczycić bezkonkurencyjnymi mechanizmami pracy w sprawie zredukowania poziomu emisji zanieczyszczeń. FAP-y złożone są ze skomplikowanej ceramiki, oraz metalowej osłony, z tego też powodu filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy współpracę z Wąchockiem. Wiele aut w Wąchocku to samochody z silnikiem diesla posiadające wbudowany DPF, który nie może obejść się bez oczyszczania. Znanemu producentowi Isuzu nie powiodło się wyprodukowanie potrzebnych do spełnienia maksymalnych wyników zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez instalacji filtrów cząstek stałych DPF. Nagminnie podłożem zdławionego filtra cząstek stałych FAP, znanej marki Isuzu, bywa inny mankament, czego przykładem może być: niewłaściwy stan turbosprężarki. Klasyczną usterką, która dotyka auta korporacji Isuzu, przede wszystkim, gdy wykorzystywany jest silnik diesla, jest zaczopowany FAP. Odszukanie właściwego warsztatu w Wąchocku specjalizującego się w pojazdach Isuzu może być skomplikowane, jak również jest pracochłonne. Ze względu fakt, że Isuzu, niczym inne samochody wymaga do właściwej pracy działających reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też warto nadmienić, by w Wąchocku wziąć pod lupę DPF. Odtworzenie efektywności składowych filtrów cząstek stałych FAP w Wąchocku dla aut marki Isuzu jest bezproblemowe, gdyż regeneracja wodno-chemiczna zdołała trafić do Wąchocka.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Wąchocku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Wąchocku 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Wąchocku 320
Mycie katalizatora Isuzu w Wąchocku 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Wąchocku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Wąchocku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Wąchocku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Isuzu, usuwanie filtra cząstek stałych Isuzu w Wąchocku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Wąchocku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Wąchocku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer