Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Wielichowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Wielichowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Wielichowie znajduje się możliwość czyszczenia filtrów DPF/FAP do pojazdów Isuzu dzięki pracy warsztatowego laboratorium z Wielichowa. Żeby uchronić się przed dużą ilością problemów przy prowadzeniu diesla Isuzu, trzeba co jakiś czas przepłukać filtr i katalizator, usługa jest świadczona w warsztatowym laboratorium pod Wielichowa. Katalizatory utworzone są z ceramicznego wnętrza, oraz metalowego korpusu, z tego też powodu FAP-y zaczopowują się sadzą i konieczna jest naprawa, zachwalamy tym samym firmę pod Wielichowem. Odnalezienie kompetentnego warsztatu mechaniki w Wielichowie wyspecjalizowanego w autach osobowych Isuzu może być niełatwe, jak również jest długotrwałe. Cały szereg aut w Wielichowie to samochody z silnikiem CDI mające wbudowany katalizator, który wymaga mycia. Prócz niespodzianek dla podróżnych w Wielichowie odnaleźć można laboratoria, parające się czyszczeniem FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Isuzu. Isuzu to pojazdy osobowe i ciężarowe, które są uznane na terenie całego kraju, niemniej jednak walczą z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Auta z logo Isuzu wyróżniają się doskonałymi układami w zakresie zmniejszania emisji zanieczyszczonych spalin. Usługi, między innymi naprawa katalizatorów SCR oraz regeneracja filtrów cząstek stałych dla aut marki Isuzu, można znaleźć na stronie, oraz w warsztatowym laboratorium w Wielichowie. Poprawienie możliwości części filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Wielichowie dla aut Isuzu jest osiągalne, bowiem regeneracja hydrochemiczna przybyła do Wielichowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Wielichowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Wielichowie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Wielichowie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Wielichowie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Wielichowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Wielichowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Wielichowie 1490
Wycinanie filtra DPF Isuzu, usuwanie filtra DPF Isuzu w Wielichowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Wielichowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Wielichowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wielichowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Wielichowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wielichowo Pocztowa WEH368 52.113571/16.343140 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer