Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Wieruszów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Wieruszowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Wieruszów odznacza się obecnością laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z przywracaniem sprawności katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych marki Isuzu. Wieruszów należy do ośrodków, które napotykają kłopot bezpośrednio związany, z zawartością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znany producent Isuzu dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów DPF. Aby uchronić się przed dużą ilością utrudnień w użytkowaniu samochodu Isuzu, wypada od czasu do czasu czyścić DPF, jest to możliwe w warsztacie samochodowym pod Wieruszowa. Odszukanie fachowego warsztatu mechaniki w Wieruszowie wyspecjalizowanego w pojazdach Isuzu może przysporzyć problemów, jak również jest żmudne. Mnóstwo samochodów w Wieruszowie to pojazdy z silnikiem TDI posiadający zainstalowany filtr i katalizator, który dopomina się mycia. Katalizatory operują w wyjątkowo zanieczyszczonym środowisku pracy, a konkretnie w samochodowym wydechu, przez co dochodzi do spadku wyników urządzenia. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem pod Wieruszowem odszukać można warsztaty, zajmujące się regeneracją filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych Isuzu. Katalizatory SCR złożone są z ceramicznego wkładu, a także korpusu z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, zalecamy warsztat z Wieruszowa. Znajdź mechanika, który jest specjalistą od Isuzu w Wieruszowie, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej stronie. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów samochodowych a także płukanie DPF dla pojazdów producenta Isuzu, wyszukać można na naszej stronie internetowej, a także w warsztacie w Wieruszowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Wieruszowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Wieruszowie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Wieruszowie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Wieruszowie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Wieruszowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Wieruszowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Wieruszowie 1490
Wycinanie filtra FAP Isuzu, usuwanie filtra FAP Isuzu w Wieruszowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Isuzu w Wieruszowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Wieruszowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wieruszowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Wieruszowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wieruszów Osiedle Fabryczna Osiedle Fabryczna WIR01ML 51.296291/18.162979 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer