Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Zaklików

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Zaklikowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP zmienia się w standard w autach osobowych Isuzu z silnikiem na ropę, choć urządzenie to psuje się, w czym poradzić może regeneracja filtrów DPF w warsztacie samochodowym pod Zaklikowem. Prócz niespodzianek dla podróżnych w Zaklikowie odszukać można warsztaty, trudniące się regeneracją FAP do pojazdów Isuzu. Nierzadko niedoskonałością, z jaką biedzą się pojazdy osobowe i ciężarowe znanej marki Isuzu, głównie, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany filtr i katalizator. Najczęściej w przypadku przyczyną zatkanego katalizatora, znanego koncernu Isuzu, jest inne niedociągnięcie, możliwą przyczyną jest: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Katalizatory działają w wyjątkowo obciążonym środowisku pracy, a mianowicie w układzie wydechowym, przez co po czasie następuje spadek właściwości podzespołu. Isuzu to diesle, które są znane na terenie całego kraju, lecz biedzą się z problemami z filtrami cząstek stałych. Generowanie wyników ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, identycznych z normą EURO 5, potrzebuje funkcjonującego filtra cząstek stałych. Samochody osobowe i ciężarowe wytwórcy Isuzu mogą się pochwalić świetnymi technologiami w zakresie obniżenia poziomu produkcji zanieczyszczeń. Tabela z cenami czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP z samochodów Isuzu dla Zaklikowa ulokowano w części strony poniżej, można sprawdzić tam, ile trzeba zapłacić za wykonanie naprawy katalizatorów. Wybierz swój warsztat, którego specjalnością jest Isuzu w Zaklikowie, dzięki usłudze wyszukiwania na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Zaklikowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Zaklikowie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Zaklikowie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Zaklikowie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Zaklikowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Zaklikowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Zaklikowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Isuzu, usuwanie filtra cząstek stałych Isuzu w Zaklikowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Isuzu w Zaklikowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Zaklikowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer