Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Zakręt

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Zakręcie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Zakręt chlubi się obecnością laboratorium trudniącego się przywracaniem sprawności filtrów FAP do aut osobowych wytwórcy Isuzu. Znanej firmie Isuzu mogłoby nie powieść się uzyskanie niezbędnych do spełnienia maksymalnych wyników poziomu emisji gazów wydechowych, bez wykorzystania katalizatorów samochodowych. Generowanie limitów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga sprawnego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Prócz atrakcji dla turystów w Zakręcie zlokalizować można warsztaty samochodowe, parające się płukaniem DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych Isuzu. Zakręt jest jednym z centrów, które biją na alarm w związku, z ilością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynny koncern Isuzu stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, z pomocą filtrów FAP. Wiele aut w Zakręcie to samochody z silnikiem CRD mające zamontowany katalizator samochodowy, który musi się oddawać do oczyszczania. Filtry cząstek stałych zmontowane są z ceramicznego wnętrza, oraz korpusu z metalu, z tego też powodu katalizatory samochodowe wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, polecamy zatem współpracę z Zakrętem. Ażeby uniknąć utrudnień przy prowadzeniu auta Isuzu, przydaje się co pewien czas przepłukać filtr cząstek stałych DPF FAP, udostępniono taką usługę u mechanika pod Zakrętu. Taryfikator usług naprawy katalizatorów od Isuzu dla Zakrętu umieszczono w części strony poniżej, trzeba wyszukać na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi czyszczenia DPF. Z racji tego, że Isuzu, niczym każda inna marka potrzebuje do właściwej pracy niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też zalecamy w Zakręcie zwrócić uwagę na FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Zakręcie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Zakręcie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Zakręcie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Zakręcie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Zakręcie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Zakręcie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Zakręcie 1490
Wycinanie katalizatora Isuzu, usuwanie katalizatora Isuzu w Zakręcie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Zakręcie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Zakręcie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zakręcie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Zakręcie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zakręt Księdza Józefa Iwaniuka ZKR02N 52.218441/21.279720 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer