Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Zawada Uszewska

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Zawadzie Uszewskiej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Zawada Uszewska słynie z laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z myciem filtrów do aut spod znaku Isuzu. Odzyskanie pułapów ilości emitowanych spalin, identycznych z normą EURO 4, domaga się sprawnie pracującego filtra FAP. By uniknąć problemów przy prowadzeniu diesla Isuzu, wypada czasami przedmuchać FAP, usługa jest świadczona w warsztatowym laboratorium pod Zawady Uszewskiej. Najczęściej źródłem uszkodzenia filtra cząstek stałych FAP/DPF, spod znaku Isuzu, zdarza się inny mankament, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Pojazdy osobowe i ciężarowe wytwórcy Isuzu cechują się nieprzeciętnymi metodami w sferze ograniczenia emisji zanieczyszczeń. Katalizatory SCR stworzone są ze skomplikowanego wkładu, a także osłony z metalu, z tego też powodu filtry DPF zaczopowują się i wymagają naprawy, zalecamy zatem warsztat w Zawadzie Uszewskiej. Zawada Uszewska jest jednym z ośrodków, jakie biją na alarm związany, z dużą ilością smogu w przestrzeni powietrznej Zawady Uszewskiej, czemu słynna firma Isuzu próbuje, zapobiegać, ze wsparciem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Wiele pojazdów osobowych w Zawadzie Uszewskiej to samochody z silnikiem wysokoprężnym mające zainstalowany katalizator, który nie może obejść się bez oczyszczania. Gdyż Isuzu, podobnie jak inne pojazdy potrzebuje do sprawnego funkcjonowania niezepsutych filtrów FAP zalecamy w Zawadzie Uszewskiej zadbać o filtr cząstek stałych. Odnajdź swojego mechanika, który poradzi sobie z Twoim Isuzu w Zawadzie Uszewskiej, dzięki usłudze wyszukiwania na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Zawadzie Uszewskiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Zawadzie Uszewskiej 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Zawadzie Uszewskiej 320
Mycie katalizatora Isuzu w Zawadzie Uszewskiej 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Zawadzie Uszewskiej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Zawadzie Uszewskiej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Zawadzie Uszewskiej 1490
Wycinanie filtra FAP Isuzu, usuwanie filtra FAP Isuzu w Zawadzie Uszewskiej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Isuzu w Zawadzie Uszewskiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Zawadzie Uszewskiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zawadzie Uszewskiej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Zawadzie Uszewskiej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zawada Uszewska Gnojnik GJN01G 49.905651/20.605721 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer