Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Zawadzkie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Zawadzkiem

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Zawadzkiem pojawiła się sposobność naprawy filtrów cząstek stałych DPF do samochodów osobowych Isuzu dzięki pracy warsztatu z Zawadzkiego. Prócz rozrywek dla przyjezdnych w Zawadzkiem znaleźć można warsztaty, parające się regeneracją FAP do samochodów osobowych Isuzu. Duża część pojazdów w Zawadzkiem to pojazdy z silnikiem TDI posiadające zamontowany FAP, który musi się oddawać do mycia. Zawadzkie należy do miast, które spotyka problem związany, z ilością szkodliwych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Zawadzkiego, czemu słynny producent Isuzu stara się, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów DPF. By zabezpieczyć się od trudności podczas prowadzenia samochodu Isuzu, należy czasem przedmuchać katalizator, udostępniono taką usługę w warsztacie pod Zawadzkiego. Isuzu to samochody osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się sławą na terenie całego kraju, mimo to borykają się z utrudnieniami z filtrami FAP. FAP-y pracują w wyjątkowo zanieczyszczonym środowisku pracy, czyli w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że po czasie następuje utrata wyników urządzenia. Filtry DPF FAP zbudowane są z ceramiki, i metalowej osłony, co wywołuje, że filtry DPF zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy zatem warsztat z Zawadzkiego. Tabela z cennikiem regenerowania filtrów FAP z samochodów Isuzu dla Zawadzkiego zamieszczono w poniższej sekcji, należy sprawdzić w tym cenniku, ceny za świadczone usługi regeneracji DPF. Namierz swojego mechanika samochodowego, który zajmuje się Isuzu w Zawadzkiem, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Zawadzkiem

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Zawadzkiem 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Zawadzkiem 320
Mycie katalizatora Isuzu w Zawadzkiem 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Zawadzkiem 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Zawadzkiem 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Zawadzkiem 1490
Wycinanie katalizatora Isuzu, usuwanie katalizatora Isuzu w Zawadzkiem 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Zawadzkiem 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Zawadzkiem

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zawadzkiem z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Zawadzkiem wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zawadzkie Dębnik Opolska ZWA01N 50.611568/18.473700 Wyszukaj
Zawadzkie Dębnik Opolska POP-ZWA1 50.614929/18.468731 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer