Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Zawichost

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Zawichoście

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Zawichoście pojawiła się sposobność mycia filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Isuzu z powodu obecności laboratorium warsztatu z Zawichostu. Filtry cząstek stałych DPF FAP stworzone są z ceramicznego wkładu, jak również metalowej osłony, z tego też powodu katalizatory wypełniają się i potrzebna jest naprawa, zalecamy zatem współpracę z Zawichostem. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanej firmy Isuzu cechują się nadzwyczajnymi układami w temacie obniżenia ilości emitowanych spalin. Isuzu to pojazdy, które są popularne na terenie całego świata, mimo to walczą z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Częstą niedoskonałością, z którą biedzą się samochody ze stajni Isuzu, zwykle, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy katalizator. Zawichost należy do miast, jakie dotyka problem mający związek, z dużym procentem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynna marka Isuzu stara się, przeciwstawiać się, korzystając z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Filtry cząstek stałych DPF FAP pracują w niewiarygodnie skomplikowanych warunkach pracy, a mianowicie za kolektorem spalin, przez co następuje utrata osiągów urządzenia. Zazwyczaj sprawcą zapchanego filtra DPF/FAP, z logo Isuzu, trafia się inna usterka, na przykład: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Usługi takie jak czyszczenie DPF jak również płukanie katalizatorów samochodowych dla samochodów Isuzu, można odszukać w panelu po prawej, jak również w warsztacie samochodowym w Zawichoście. Namierz swój zakład, który poradzi sobie z Twoim Isuzu w Zawichoście, dzięki usłudze wyszukiwania na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Zawichoście

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Zawichoście 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Zawichoście 320
Mycie katalizatora Isuzu w Zawichoście 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Zawichoście 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Zawichoście 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Zawichoście 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Zawichoście 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Isuzu w Zawichoście 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Zawichoście

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer