Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Żelistrzewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Żelistrzewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Żelistrzewie pojawiła się sposobność mycia katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych Isuzu dzięki działalności laboratorium z Żelistrzewa. Isuzu to pojazdy, które są uznane na terenie całego świata, lecz walczą z bolączkami z filtrami FAP. Żelistrzewo jest jednym z miast, jakie mają problem mający związek, z dużą zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu słynna marka Isuzu dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów DPF/FAP. Katalizatory trudnią się pracą w nadzwyczaj skomplikowanych warunkach, to jest w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że następuje utrata możliwości urządzenia. Na ogół źródłem uszkodzenia katalizatora samochodowego, spod znaku Isuzu, trafia się inny problem, doskonałym przykładem jest: nieszczelne turbo. Zazwyczaj niedoskonałością, z jaką biedzą się auta znanej firmy Isuzu, zazwyczaj, wyposażone w silnik diesla, jest brudny od sadzy filtr FAP. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem w Żelistrzewie odszukać można pracownie, parające się płukaniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych Isuzu. Pojazdy firmy Isuzu wyróżniają się bardzo dobrymi narzędziami w kwestii spadku emisji cząstek stałych. Odnajdź mechanika, którego specjalnością jest Isuzu w Żelistrzewie, dzięki wyszukiwarce po prawej części strony. Tabela z cennikiem naprawy filtrów cząstek stałych FAP/DPF z samochodów Isuzu dla Żelistrzewa wstawiliśmy poniżej tego tekstu, można odszukać na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie czyszczenia filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Żelistrzewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Żelistrzewie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Żelistrzewie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Żelistrzewie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Żelistrzewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Żelistrzewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Żelistrzewie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Isuzu, usuwanie filtra cząstek stałych Isuzu w Żelistrzewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Isuzu w Żelistrzewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Żelistrzewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Żelistrzewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Żelistrzewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żelistrzewo Polna ZLI01F 54.675442/18.411381 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer