Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Złoty Stok

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Złotym Stoku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Złoty Stok cieszy się sławą z powodu laboratorium warsztatu zajmującego się regenerowaniem filtrów FAP do pojazdów osobowych znanej marki Isuzu. Isuzu to osobowe i ciężarowe diesle, jakie cieszą się uznaniem w całej Europie i nie tylko, mimo to zmagają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Duża część samochodów w Złotym Stoku to samochody z silnikiem CRD posiadające wbudowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który musi się oddawać do mycia. Złoty Stok jest jednym z miast, jakie napotykają problem związany, z dużym procentem wyemitowanych cząstek stałych w miejskim powietrzu Złotego Stoku, czemu znany koncern Isuzu stara się, zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych FAP. Filtry cząstek stałych chodzą w bardzo trudnych warunkach pracy, a konkretnie w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek parametrów części. Filtry cząstek stałych DPF FAP złożone są z ceramicznego wnętrza, i metalowego korpusu, co wywołuje, że katalizatory samochodowe zaczopowują się i potrzebują regeneracji, zalecamy zatem warsztat z Złotego Stoku. Odszukanie właściwego warsztatu mechaniki w Złotym Stoku celującego w pojazdach Isuzu może dostarczyć problemów, a także jest mozolne. By zabezpieczyć się od trudności w eksploatacji auta Isuzu, potrzeba okresami przepłukać FAP, możliwość taka istnieje u mechanika pod Złotego Stoku. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF lub regeneracja FAP dla aut producenta Isuzu, znaleźć można w panelu po prawej, lub w pracowni w Złotym Stoku. Lista cenowa regeneracji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dedykowanych do Isuzu dla Złotego Stoku wstawiliśmy w dolnej części strony, powinno być można wyszukać w tym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi naprawy filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Złotym Stoku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Złotym Stoku 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Złotym Stoku 320
Mycie katalizatora Isuzu w Złotym Stoku 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Złotym Stoku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Złotym Stoku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Złotym Stoku 1490
Wycinanie filtra DPF Isuzu, usuwanie filtra DPF Isuzu w Złotym Stoku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Isuzu w Złotym Stoku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Złotym Stoku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer