Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Iveco, Śliwice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Iveco w Śliwicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach Iveco z silnikiem samozapłonowym, aczkolwiek część tą dotykają usterki, w czym poradzić może mycie katalizatorów w laboratorium warsztatu pod Śliwicami. Nierzadko słabością, dotykającą osobówki firmy Iveco, w szczególności, posiadające silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr i katalizator. Samochody osobowe i ciężarowe znanego koncernu Iveco cieszą się bardzo dobrymi rozwiązaniami w sferze zmniejszania zawartości produkowanych spalin. Odnalezienie kompetentnego warsztatu samochodowego w Śliwicach specjalizującego się w pojazdach osobowych Iveco może przysporzyć trudności, i jest czasochłonne. Filtry cząstek stałych DPF FAP pracują w wyjątkowo ciężkim środowisku, a mianowicie w układzie wydechowym, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty parametrów części. Zwykle źródłem przytkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, spod znaku Iveco, jest inna usterka, możliwą przyczyną jest: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Aby uchronić się od przykrości z użytkowaniem pojazdu Iveco, wypada co jakiś czas przedmuchać katalizator SCR, udostępniono taką usługę w warsztacie samochodowym pod Śliwic. Filtry DPF utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, i korpusu z metalu, co sprawia, że filtry FAP zapychają się i potrzebują czyszczenia, zalecamy zatem warsztat z Śliwic. Z racji tego, że Iveco, zupełnie jak inne maszyny wymaga do poprawnego działania nienaruszonych filtrów cząstek stałych DPF zalecamy w Śliwicach zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr DPF. Usługi takie jak naprawa DPF FAP i płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów marki Iveco, znaleźć można w panelu bocznym, i w laboratorium warsztatu w Śliwicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Iveco w Śliwicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Iveco w Śliwicach 320
Regeneracja filtra FAP Iveco w Śliwicach 320
Mycie katalizatora Iveco w Śliwicach 320
Płukanie katalizatora SCR Iveco w Śliwicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Iveco w Śliwicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Iveco w Śliwicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Iveco, usuwanie filtra cząstek stałych Iveco w Śliwicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Iveco w Śliwicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Iveco w Śliwicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Śliwicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Iveco

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Iveco w Śliwicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Śliwice Pocztowa SLC01A 53.710232/18.179529 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer