Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Bedoń Przykościelny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Bedoniu Przykościelnym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Jaguar z silnikiem napędzanym ropą, jednak moduł ten dotykają usterki, czemu podołać może czyszczenie katalizatorów w warsztacie mechaniki samochodowej pod Bedoniem Przykościelnym. Bedoń Przykościelny należy do centrów, które mają problem mający związek, z dużą zawartością tlenków azotu NOx w miejskiej atmosferze, czemu słynna marka Jaguar usiłuje, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów DPF/FAP. Auta spod skrzydeł Jaguar znamionują się kapitalnymi układami w zakresie zredukowania zawartości emitowanych zanieczyszczeń. Nierzadko słabością, z którą zmagają się samochody znanego koncernu Jaguar, szczególnie, kiedy w aucie pracuje silnik samozapłonowy, jest brudny filtr DPF. Duża część aut w Bedoniu Przykościelnym to auta z silnikiem CDI posiadające zamontowany filtr i katalizator, który potrzebuje mycia. Osiągnięcie maksymalnych limitów poziomu emisji gazów spalinowych, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 5, wymaga działającego sprawnie katalizatora samochodowego. Znanemu producentowi Jaguar nie powiodłoby się generowanie wymaganych wyników emisji zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Dobranie adekwatnego warsztatu samochodowego w Bedoniu Przykościelnym specjalizującego się w autach osobowych Jaguar może być trudne, oraz jest czasochłonne. Tabela z cenami regeneracji filtrów cząstek stałych DPF od Jaguar dla Bedonia Przykościelnego ulokowaliśmy na dole, da się przeglądnąć w tym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za usługi regeneracji FAP. Usługi takie jak czyszczenie DPF i płukanie katalizatorów SCR dla samochodów Jaguar, odnaleźć można w panelu bocznym, i w warsztacie w Bedoniu Przykościelnym.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Bedoniu Przykościelnym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Bedoniu Przykościelnym 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Bedoniu Przykościelnym 320
Mycie katalizatora Jaguar w Bedoniu Przykościelnym 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Bedoniu Przykościelnym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Bedoniu Przykościelnym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Bedoniu Przykościelnym 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Bedoniu Przykościelnym 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Bedoniu Przykościelnym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Bedoniu Przykościelnym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Bedoniu Przykościelnym z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Bedoniu Przykościelnym wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bedoń Przykościelny Kolejowa POP-ANR4 51.732571/19.637810 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer