Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Bodzentyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Bodzentynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Bodzentynie wystąpiła opcja regenerowania filtrów cząstek stałych do pojazdów Jaguar z racji działalności pracowni warsztatu z Bodzentyna. DPF-y trudnią się pracą w wyjątkowo zanieczyszczonym środowisku, to jest w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że dochodzi do utraty możliwości urządzenia. Prócz rozrywek dla przyjezdnych pod Bodzentynem odszukać można laboratoria warsztatowe, parające się płukaniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych Jaguar. Bardzo często sprawcą przytkanego filtra FAP, spod znaku Jaguar, trafia się inny mankament, np. Uszkodzony zawór EGR. Filtry cząstek stałych DPF FAP utworzone są z ceramiki, oraz metalowego korpusu, co sprawia, że filtry cząstek stałych zapychają się i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy współpracę z Bodzentynem. Zazwyczaj usterką, jaka dotyka auta osobowe i ciężarowe znanego koncernu Jaguar, w większości wypadków, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy FAP. Korporacji Jaguar nie udałoby się utrzymanie koniecznych do spełnienia maksymalnych limitów emisji gazów spalinowych, bez instalacji filtrów DPF/FAP. Bodzentyn jest jednym z ośrodków, które dotyka problem bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem wyemitowanych cząstek stałych w przestrzeni powietrznej Bodzentyna, czemu znany producent Jaguar dąży aby, zapobiegać, z pomocą filtrów cząstek stałych DPF. Taryfikator usług czyszczenia filtrów DPF dla Jaguar dla Bodzentyna umieszczono pod zdjęciem, istnieje możliwość by odszukać w tamtym cenniku, ceny za wykonanie płukania katalizatorów. Ponieważ Jaguar, tak jak inne maszyny potrzebuje do sprawnej pracy sprawnych filtrów DPF/FAP polecamy w Bodzentynie zaopiekować się elementem, jakim jest filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Bodzentynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Bodzentynie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Bodzentynie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Bodzentynie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Bodzentynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Bodzentynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Bodzentynie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Jaguar, usuwanie filtra cząstek stałych Jaguar w Bodzentynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar w Bodzentynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Bodzentynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Bodzentynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Bodzentynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bodzentyn Suchedniowska BDN01F 50.943008/20.944349 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer