Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Bogdaniec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Bogdańcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Bogdańcu znajduje się szansa regenerowania filtrów DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Jaguar z racji funkcjonowania laboratorium warsztatu samochodowego z Bogdańca. Często powodem przytkanego filtra FAP, marki Jaguar, bywa inne wybrakowanie, jeden z nich to: zepsuty wtryskiwacz. Filtry FAP złożone są z ceramicznego wnętrza, a także osłony z metalu, co wywołuje, że filtry DPF FAP zapychają się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, zalecamy współpracę z Bogdańcem. Filtry DPF FAP operują w nadzwyczaj obciążonym środowisku pracy, czyli w układzie redukcji emisji spalin, w wyniku czego po czasie następuje utrata możliwości podzespołu. Znanej firmie Jaguar nie powiodło się uzyskanie wymaganych do zrealizowania maksymalnych wyników ilości emitowanych gazów wydechowych, bez wykorzystania filtrów DPF. Sporo aut w Bogdańcu to pojazdy z silnikiem JTD mające zamontowany filtr DPF, który nie może obejść się bez płukania. Bogdaniec należy do centrów, jakie dotyka problem mający związek, z dużym procentem produkowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu znany koncern Jaguar stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, z pomocą filtrów DPF/FAP. Oprócz rozrywek dla wizytujących w Bogdańcu odszukać można laboratoria, zajmujące się naprawą katalizatorów SCR do pojazdów Jaguar. Dobierz warsztat, który pomoże z Jaguar w Bogdańcu, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej części strony. Ponieważ Jaguar, niczym inne auta domaga się do właściwego funkcjonowania kompletnych filtrów cząstek stałych dlatego też zalecamy w Bogdańcu wziąć pod skrzydła katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Bogdańcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Bogdańcu 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Bogdańcu 320
Mycie katalizatora Jaguar w Bogdańcu 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Bogdańcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Bogdańcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Bogdańcu 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Bogdańcu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar w Bogdańcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Bogdańcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Bogdańcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Bogdańcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bogdaniec Adama Mickiewicza BOG01A 52.688320/15.069130 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer