Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Bolewice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Bolewicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Bolewicach wystąpiła szansa regenerowania filtrów DPF/FAP do samochodów Jaguar z racji funkcjonowania warsztatu mechaniki samochodowej z Bolewic. Niemało pojazdów w Bolewicach to auta z silnikiem CDTi posiadający zainstalowany filtr cząstek stałych, który musi się oddawać do regeneracji. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych pod Bolewicami odszukać można warsztaty, parające się naprawą katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Jaguar. Auta z logo Jaguar cieszą się doskonałymi aparaturami w zagadnieniu spadku zawartości produkowanych cząstek stałych. Zazwyczaj podłożem przytkanego katalizatora samochodowego, marki Jaguar, staje się inna wada, jedną z możliwości jest: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Katalizatory funkcjonują w nadzwyczaj skomplikowanych warunkach, czyli w wydechu, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty możliwości podzespołu. Zdobycie wartości poziomu produkcji gazów spalinowych, poprawnych według normy emisji spalin EURO 5, potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Aby uchronić się od przykrości w użytkowaniu auta Jaguar, potrzeba niekiedy wyczyścić katalizator, jest to możliwe w warsztacie pod Bolewic. Gdyż Jaguar, zupełnie jak każda inna marka koniecznie wymaga do poprawnego działania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych FAP zalecamy w Bolewicach wziąć pod lupę DPF. Odtworzenie wydajności elementów katalizatorów w Bolewicach dla samochodów marki Jaguar jest bezproblemowe, bo nowa metoda regeneracji zawędrowała do Bolewic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Bolewicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Bolewicach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Bolewicach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Bolewicach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Bolewicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Bolewicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Bolewicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Bolewicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Bolewicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Bolewicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Bolewicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Bolewicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bolewice Szkolna BLC01N 52.397511/16.119850 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer