Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Borne Sulinowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Bornym Sulinowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP robi się standardem w pojazdach Jaguar z silnikiem samozapłonowym, ale element ten zużywa się, w czym może pomóc czyszczenie DPF u mechanika pod Bornym Sulinowem. Borne Sulinowo jest jednym z miast, które mają kłopot w związku, z dużą ilością produkowanych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Bornego Sulinowa, czemu koncern Jaguar stara się, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów DPF. FAP-y wykonują pracę w nieprzeciętnie trudnym środowisku, to jest w rurze wydechowej, co wywołuje, że dochodzi do utraty parametrów podzespołu. Główną usterką, z którą biedzą się osobowe i ciężarowe diesle ze stajni Jaguar, szczególnie, wykorzystujące silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany katalizator samochodowy. Jaguar to samochody osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się renomą w całym kraju, niemniej jednak biedzą się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Generowanie maksymalnych wyników zawartości produkowanych gazów wydechowych, dopuszczonych normą emisji spalin EURO 5, domaga się sprawnie pracującego katalizatora samochodowego. Mnóstwo samochodów w Bornym Sulinowie to samochody z silnikiem TDI mające wbudowany filtr DPF, który wymaga odnawiania. Filtry DPF FAP stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, i osłony z metalu, z tego też powodu filtry DPF zaczopowują się sadzą i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy zatem warsztat w Bornym Sulinowie. Dlatego że Jaguar, tak jak inne pojazdy domaga się do właściwej pracy niezepsutych filtrów DPF/FAP dlatego też zalecamy w Bornym Sulinowie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz DPF. Tabela z cenami odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP z samochodów Jaguar dla Bornego Sulinowa zamieściliśmy w części strony poniżej, należy znaleźć w tym cenniku, ile trzeba zapłacić za usługi regeneracji DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Bornym Sulinowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Bornym Sulinowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Bornym Sulinowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Bornym Sulinowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Bornym Sulinowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Bornym Sulinowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Bornym Sulinowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Jaguar, usuwanie filtra cząstek stałych Jaguar w Bornym Sulinowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Bornym Sulinowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Bornym Sulinowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Bornym Sulinowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Bornym Sulinowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Borne Sulinowo Niepodległości BOS01A 53.583912/16.541321 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer